Horoskop na úterý 27. července: Přichází čas na experimentování

Horoskop na úterý 27. července: Přichází čas na experimentování
Zdroj: Getty Images

V oblasti peněz byste se měli vlivem Saturnu ve Vodnáři dostat do značného plusu. Klidně se svěřte ze všeho, z čeho máte strach. Je také ideální čas pro některé experimenty. Bude vhodná doba začít budovat pevný celoživotní vztah. Podaří se vám najít v sobě cit pro milostné chvíle.

Beran

Podaří se vám navázat kontakty s vedoucími typy lidí. Ti by si vás měli považovat a jestli budete umět vhodně požádat, obdarují vás královsky tím, oč jste žádali. Občas si postesknete, že máte tolik práce, že si své výdělky ani nemáte kdy užít.

Býk

V oblasti peněz byste se měli vlivem Saturnu ve Vodnáři dostat do značného plusu. Mnozí z vás si vytvoří tolik pracovních kontaktů, že si budou moci dovolit žít luxusní život. Vaši známí vám neustále dodávají nové zakázky a vy si pak vychutnáváte odměny.

Blíženci

Bude se vám dařit o něco hůře než dříve, zejména po finanční stránce. Stav chudoby, ve kterém se mnozí lidé pohybují léta, je pro vás ale pojmem zcela ojedinělým. Hodně by to zatřáslo s vaší psychikou, proto radši dejte na svou peněženku pomyslný zámek.

Rak

Ač na obzoru nebude žádný světlý bod, ke kterému se můžete upřít, přesto věřte, že vaše vynaložená pracovní energie dojde spravedlivé odměny. I když ne zrovna dnes, zítra je také den. Vaší předností je trpělivost, dokažte si tedy, že ji máte.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev

Budete se dnes častěji setkávat s lidmi dravými. Vaším úkolem bude jednat s nimi v čase tady a teď. Nedostanete šanci na rozvažování, což vám nevadí, protože vy sami jste příkladnými šelmami, a když je to zapotřebí, klidně dáte jen na své instinkty.

Panna

Zapojte svůj intelekt a zapomeňte na jakoukoliv pohodlnost. Buďte ve střehu a o své ekonomické výslunní bojujte. Nehádejte se, ale buďte nekompromisní v tom, co cítíte, že je třeba změnit, a co je třeba udělat. Uvidíte, že se vám vaše neoblomnost vyplatí.

Váhy

V oblasti lásky se vám nebude dařit. Půjde o čas, ve kterém po vás protějšek bude chtít více zábavy, než jakou jste schopni ze sebe momentálně vykřesat. Ani společenské akce vás příliš nerozproudí. V sexu vám chybí něha a více společného času.

Štír

Bude ideální čas začít budovat pevný celoživotní vztah. Podaří se vám najít v sobě cit pro milostné chvíle. Váš partner nebo partnerka vám asi častěji naznačí, že jste pro něj jeho celoživotním ideálem. Cítí se vedle vás totiž stabilně a šťastně.

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď

Střelec

V zaměstnání bude nutné, abyste se věnovali pouze činnostem, kterým věříte. Tedy těm, které vám dávají smysl. Jestliže jste jen kolečkem ve větším firemním celku, začnete lajdačit. Pokud o vás rozhodují jiní hráči, není vám to totiž po chuti.

Kozoroh

Někteří nadřízení nebo vlivnější kolegové vám dají najevo, že jste pro ně málo přínosní. Nevztekejte se a začněte přemýšlet, kde je vaše místo na trhu práce, jaké činnosti vás naplňují a dělejte klidně něco, co jste nevystudovali, ale baví vás to.

Vodnář

Rodina vám v tomto čase pomáhá najít některé odpovědi týkající se vašich zvláštních psychických stavů. Důvěřujte svým blízkým, opravdu vás mají rádi a chtějí svými postřehy pomoci. Jenom nelamte nic přes koleno a dopřejte si dostatek času na vše.

Ryby

Klidně se svěřte ze všeho, z čeho máte strach. Je také ideální čas pro některé experimenty. Obecně pocítíte ve svém okolí změnu atmosféry. Citliví lidé, mezi které patříte, ale ihned stáhnou svá tykadla a začnou své nitro před ostatními chránit.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Píše se na Deník.cz