Domácí

Zase spolu! Bagárová definitivně vyvrátila spekulace o rozchodu. FOTO

Zase spolu! Bagárová definitivně vyvrátila spekulace o rozchodu. FOTO
Zdroj: Instagram

Spekulacím o rozchodu Moniky Bagárové a Machmuda Muradova definitivně odzvonilo. Zpěvačka po dlouhé době zveřejnila rodinnou fotku i s dcerou Rumií a všechny, kteří měli o její lásce k MMA zápasníkovi pochybnosti, přesvědčila o opaku.

Fanoušci Moniky Bagárové už mohou zase klidně spát. V posledních týdnech se téměř na všech frontách skloňoval její údajný rozchod se zápasníkem Machmudem Muradovem. Oba ho už popřeli a teď zveřejnili společnou fotku, kterou spekulace definitivně vyvrátili.

Na krásném snímku pózují Bagárová a Muradov i s dcerou Rumií, která v květnu oslavila první narozeniny. "Spolu navždy," napsala k němu zpěvačka a porotokyně SuperStar. "Všechno na světě," připojila v hashtagu.

Oblíbená dvojice se spolu vyfotila po dlouhé době. Právě proto, že se na sociálních sítích dlouho neukázali dohromady, se začalo mluvit o tom, že už spolu Bagárová a Muradov možná nejsou.

Související obsah

Bagárová se proti spekulacím ohradila už před týdnem. "Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina," řekla zpěvačka portálu Super.cz.

Zároveň přiznala, že jí bývá smutno. Muradov je totiž často na cestách. O víkendu si ale sebe navzájem určitě užili dosyta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Píše se na Deník.cz