Domácí

České celebrity si naplno užívají léto. Podívejte se, kde tráví dovolenou

S postupným rozvolňováním protiepidemických opatření roste také počet společenských akcí a večírků. Na party vyrazili i naši kolegové z televize Nova, a to rovnou s kamerou. Chtěli zjistit, jak si hvězdy českého showbyznysu užívají léto.

Zůstat v Česku, nebo se vydat za sluncem k moři? Tuhle otázku si letos položila řada z nás. A výjimkou nejsou ani známé tváře. Do společnosti po delší době zavítal třeba zpěvák Dalibor Janda, kterého v lednu postihly velké zdravotní komplikace.

"Cítím se dobře, žiju a to je nejdůležitější. Shodil jsem 7 kilo, což jsem rád, že jsem shodil, aby se na mě ještě někdo vydržel dívat na tom pódiu," svěřil se zpěvák.

Související obsah

Po prodělaném infarktu a dvou operacích srdce už se totiž pomalu začíná vracet do pracovního režimu. Najde si tak čas i na dovolenou, kterou letos bude trávit raději v Česku. Stejně jako jeho dcera.

V Česku zůstala také například operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová. "Podporujeme teď nejenom českou scénu, kulturu, ale také českou dovolenkovou oblast," vysvětlila.

Související obsah

Zato zpěvák Petr Janda už se vidí na pláži. "Loni jsem nikde nebyl, ale moje dvě holky s manželkou jely do Bulharska a vrátily se nadšený. Já jsem si vzpomněl, že jsme tam kdysi jezdili s Olympicem na tour, tak letos tam jedeme celá rodina," řekl Janda.

Do zahraničí se vydala také třeba herečka Jiřina Bohdalová, Alice Bendová nebo modelka Simona Krainová.

Bábovská, jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz