Krimi

Policie pátrala po totožnosti tajemného cyklisty, pomohla až média

Policie pátrala po totožnosti tajemného cyklisty, pomohla až média

Policisté od úterý pátrali po totožnosti muže, který v pondělí skončil s vážnými zraněními a v bezvědomí v nemocnici. Neměl u sebe totiž žádné doklady. Po zveřejnění fotografie v médiích se policistům nakonec ozval jeho syn.

Nehoda se stala v pondělí krátce po 12. hodině na silnici I/14 mezi obcemi Lánov a Vrchlabí. Podle prvotních informací zřejmě cyklista nedal přednost zleva jedoucímu náklaďáku, se kterým se následně srazil.

Zraněný muž ale u sebe neměl doklady, policisté tak netušili, o koho se jedná. Nebylo jim hlášeno ani žádné pátrání, které by neznámému muži odpovídalo. Policie si tak s totožností muže nevěděla rady.

Související obsah

Pátrání po tom, kdo zraněný cyklista je, nakonec dopadlo dobře, a to hlavně kvůli zveřejněným fotografiím v médiích. Policistům se totiž ozval jeho syn.

"Královehradečtí policisté děkují za součinnost veřejnosti i médií při pátrání po totožnosti cyklisty, který se stal účastníkem dopravní nehody na Trutnovsku. Muže poznal jeho syn," uvedla policejní mluvčí Lucie Konečná.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz