Domácí

Dopravní kolaps nejen na D1: Stalo se několik nehod, tvoří se dlouhé kolony

Dálnice D1 v sobotu odpoledne zažívá dopravní kolaps. Policisté řeší rovnou několik srážek automobilů a ve směru na Prahu se tvoří dlouhé kolony. Obdobná situace je také na dálnici D3 a D5.

Dálnice D1 ve směru na Prahu zažívá v sobotu odpoledne dopravní kolaps. Na 29,5. kilometru řeší policisté několik bouraček a v místě se tak tvoří dlouhé kolony. 

Dopolední nehoda při které shořel kamion na dálnici D1 na 71.km směrem na Brno:

"Jde o menší dopravní nehody, při kterých naštěstí nedošlo k vážnějším zranění. Dálnice uzavřena není, ale tvoří se dlouhé kolony. Jezděte se zvýšenou opatrností," informuje Policie ČR na sociálních sítích.

Související obsah

Komplikace se objevily i na sjezdu z dálnice D3 v jižních Čechách směrem na Prahu, kde v okolí obce Miličín probíhá sekání trávy. Kolony se tvoří i na příjezdu do Benešova. Dálnice aktuálně stojí i v okolí Mirošovic a Ostředku.

Podobné to bylo po poledni také na dálnici D5 ve směru na Prahu, kde museli řidiči počítat minimálně s půlhodinovým zdržením. Mezi 30. a 47. kilometrem totiž probíhají práce na vozovce a dálnice je tak zúžena do jednoho jízdního pruhu.

Kvůli vedru popraskala v červnu u Olomouce dálnice, havarovalo pět aut. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz