Zahraničí

Chorvaté zuří! Líní turisté si dojeli autem až do moře

Chorvaté zuří! Líní turisté si dojeli autem až do moře
Zdroj: Prometne zgode i nezgode

Udělat pár kroků navíc je pro mnohé zřejmě pořádný problém. Právě lenost některých turistů rozzuřila Chorvaty. Návštěvníci jednoho z tamních kempů totiž svá auta zaparkovali přímo na pláži.

Řidiči v chorvatském kempu Solaris poblíž Šibeniku si s parkováním zřejmě těžkou hlavu nedělají. Mnozí si patrně chtěli ušetřit cestu a auta nechali přímo na pláži. Některé vozy však stály tak blízko, že nakonec skončily v Jadranu.


"Když zaparkovali, byl odliv,“ stojí v popisku fotografie na sociálních sítích, kterou zveřejnil profil Dopravní nehody.

Související obsah


Fotografie však řadu lidí pořádně zvedla ze židle. Někteří kritizují i samotný komentář pod fotkou, podle kterého měly vozy na pláži zaparkovat v daném místě ve chvíli, kdy tam nebyla žádná voda. Podle nich jde o pouhou výmluvu. "Opravdu chytré řešení. To může napsat pouze nějaká autorita,“ stěžuje si jeden z uživatelů.


Většině však vadí lenost řidičů zaparkovat dále od pláže a k vodě poté dojít. "Je těžké udělat pár kroků? Je dobře, že vyskočili z auta přímo do moře, aby se příliš neunavili,“ nadává další komentující. "Vůbec je nelituji. Mohl přijít ještě větší příliv,“ napsal další.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz