Domácí

Charlotte Gottová zpět na Instagramu: Podívejte se, kde tráví prázdniny!

Charlotte Gottová zpět na Instagramu: Podívejte se, kde tráví prázdniny!
Zdroj: Profimedia

Dcera zesnulého Karla Gotta, patnáctiletá Charlotte Ella, si letos v únoru založila účet na Instagramu. Ačkoliv počet jejích sledujících začal hned strmě stoupat, od sociálních sítích si brzy dala pauzu. Teď se na ně ale po dlouhém půlroce vrátila a dokonce se pochlubila, kde si momentálně užívá léta.

Patnáctiletá Charlotte Ella Gottová nepatří mezi velké příznivce sociálních sítí. Dcera oblíbeného zpěváka si svoje soukromí naopak bedlivě střeží. Teď ale zřejmě změnila názor. Její instagramový účet je totiž po půlroční pauze zase aktivní.


Charlotte v pondělí potěšila svoje fanoušky. Momentálně tráví dovolenou v Itálii, a tak na Instagram v jednom příspěvku přidala hned dvě nové fotky.

Související obsah


Na prvním snímku je Charlotte vyfocená s výhledem na jednu z vesniček v italské oblasti Cinque Terre. Do obličeje jí přitom není vidět. Druhý záběr pak dokumentuje tamní vodní hladinu.


Až doteď zel účet dcery Karla Gotta prázdnotou. Založila ho sice už v únoru letošního roku, ale první dva příspěvky krátce po jejich zveřejnění smazala.

Charlotte si s tatínkem zazpívala píseň Zvonky štěstí na koncertě v Ružomberku (prosinec 2018): 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz