Zajímavosti

Přichází mocný červený úplněk ve Vodnáři! Dávejte pozor na nehody

Přichází mocný červený úplněk ve Vodnáři! Dávejte pozor na nehody
Zdroj: Getty Images

V kombinaci Měsíc ve Vodnáři, Slunce ve Lvu a pod numerologickým číslem osm nás čeká mocný úplněk. V neděli 22. srpna ve 14:01 přijde úplněk ve Vodnáři. Je už druhým po sobě jdoucím vodnářským úplňkem, ale to rozhodně neznamená, že bude stejný, jako ten minulý! Srpnovému úplňku se říká červený, protože Měsíc bývá v lehkém červeném oparu.

Při nedělním srpnovém úplňku Měsíc prochází znamením Vodnáře a Slunce je stále ještě ve znamení Lva. Proto sílu červencového úplňku nejvíce pocítí lidé narození ve znamení Vodnáře a Lva. Oproti minulému vodnářskému úplňku je však ten srpnový pod numerologickým číslem osm.

Srpnovému úplňku se říká jeseteří, protože v této době bývá hojnost jeseterů. Někdy se nazývá ale červený úplněk, protože Měsíc je v lehkém červeném oparu.

Související obsah

Podle numeroložky a astroložky Hany Černé to dni dává jinou energii. "Budete více silní, po odpočinku rychle naberete sílu a budete aktivní," říká. Také se podle ní budou tento den více řešit věci ve finanční a materiální oblasti. Rozhodně ale neriskujte! Ani co se týče financí, ani při sportování!

Úplněk je vhodný pro práci na zahrádce, chalupách, ale také podpoří soustředění při studiu. "Bude se vám dařit zdolávat překážky, protože se snadno nevzdáte," dodává astroložka. Můžou se podle ní také více projevit vaše schopnosti vůdce.

Související obsah

Den je vhodný k podepsání různých smluv, hlavně těch, které se týkají financí. "Ale všechny smlouvy je potřeba dobře zkontrolovat a neponechat nic náhodě," radí Černá.

Zdravotní potíže mohou přijít v oblasti nohou, kotníků, pat a lýtek, proto byste tyto části těla neměli zatěžovat. Při cestování v tomto období je potřeba si dávat přestávky, projít se, nebo si třeba trošku zacvičit, abyste předešli trombóze. Při neopatrnostech hrozí různé nehody, dávejte pozor!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz