Výměna manželek

Sabina má po Výměně ohledně Nely jasno: "Je to jeden obrovský výmysl."

Sabina má po Výměně ohledně Nely jasno: "Je to jeden obrovský výmysl."
Zdroj: TV Nova

Ve středečním reprízovaném dílu 11. série Výměny manželek mohli diváci sledovat Sabinu a Markétu. Jedna z nich si při natáčení odpočinula, ta druhá přijela do obrovské rodiny. Jak žije Sabina se svou partnerkou po dvou letech od natáčení Výměny a co si myslí o Markétě?

Na jedné straně se diváci mohli seznámit s rodinou z Teplic. Konkrétně se Sabinou (27), její partnerkou Martinou (34) a synem Tadeášem (7). Do pořadu partnerky šly, aby ukázaly, že i homosexuální pár žije obyčejný život a řeší stejné věci jako heterosexuálové.

Na druhé straně diváci sledovali o něco početnější rodinu žijící v centru Brna. Skládala se z Markéty (36), Michala (28), Diega (16), Adriany (12), Jennifer (11), Charlotky (9), Selmy (7) a Nelinky (4). Společně s nimi žije ještě švagrová Alžběta (37). Do Výměny rodinu přihlásila maminka Markéta.

Související obsah

Malá Nelinka má podle rodiny autismus, čemuž ale Sabina ani po letech nevěří. "Myslím na ni hodně často. Můj názor je, že to bylo celé jeden obrovský výmysl. Veškeré diagnózy, které Nelinka měla," řekla Sabina. Po čase ale mladá maminka zjistila, že nemá smysl to řešit. Nic s tím totiž prý nemůže udělat.

Dodnes ženy ani vlastně netuší, kdo u nich doma byl. O Markétě se totiž začaly dozvídat po Výměně nové informace. Co všechno o ní řekly, se můžete podívat ve videu na NovaPlus

TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz