SuperStar

Šmajdovi uniklo vítězství v SuperStar jen těsně. Z hezounka se stal drsňák

Šmajdovi uniklo vítězství v SuperStar jen těsně. Z hezounka se stal drsňák
Zdroj: TV Nova

Byl to úplně první ročník Česko Slovenské SuperStar a hned nabídl nezapomenutelný souboj. O pohádkovou výhru i prestižní titul vítěze se v roce 2009 utkali Martin Chodúr a Miro Šmajda. Druhý jmenovaný nakonec odešel se stříbrem, o fanynky ale nepřišel. Jak je na tom po 12 letech?

Nová SuperStar začíná na TV Nova tuto sobotu, na první díl se můžete podívat už teď na Voyo. V minulých řadách se podařilo odhalit nespočet talentovaných zpěváků a jedním z nich je i Miro Šmajda, který v roce 2009 jen těsně skončil na druhém místě.

Za sebou nechal Bena Cristovaa, Moniku Bagárovou, Markétu Konvičkovou nebo Jana Bendiga. V grandfinále ho ale porazil Martin Chodúr, jemuž diváci poslali víc hlasů. Navzdory tomu se Šmajdova hudební kariéra po SuperStar rozjela, už v listopadu 2010 mu vyšlo debutové album Čo sa týka lásky.

Kromě hlasu ale zaujal porotu i fanynky svým vzhledem. Dlouhá blonďatá hříva byla jeho poznávacím znamením. O to větší šok jeho příznivci zažili v roce 2015, kdy se nechal ostříhat nakrátko.

Související obsah

Od téhož roku vystupuje se svou kapelou Terrapie, s níž vydal i stejnojmenné album. V roce 2017 pak přišel další zvrat jeho pěvecké dráhy. Jako frontmana si ho vybrala česká legendární rocková kapela Walda Gang.

Miro Šmajda má dlouholetou přítelkyní, její jméno ale po celou dobu jejich vztahu úspěšně tají. 

SuperStar se posedmé vrací na obrazovky TV Nova v sobotu 4. září ve 20:20. Kdo se nemůže dočkat, najde první díl už teď na Voyo

Fanynky po Šmajdovi šílely. Takhle se na koncertě v lednu 2010 praly o jeho pásek a tričko:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu SuperStar

Důležité Události

Píše se na Deník.cz