SuperStar

Vítěz první Česko Slovenské SuperStar. Co dnes dělá Martin Chodúr?

Vítěz první Česko Slovenské SuperStar. Co dnes dělá Martin Chodúr?
Zdroj: Profimedia

Nepatřil k nejvýraznějším finalistům, přesto svým hlasem Martin Chodúr přesvědčil diváky, aby z něj udělali první Česko Slovenskou SuperStar. Od jeho vítězství uplynulo 12 let a za tu dobu se talentovaný rodák z Ostravy kromě jiného stal otcem.

Druhý díl nové řady SuperStar uvidíte na obrazovkách TV Nova už v neděli ve 20:20. Kdo se nemůže dočkat, může si ho pustit už teď na Voyo.

Kdo se stane sedmou Česko Slovenskou SuperStar, je zatím ve hvězdách. Dozajista si ale každý vzpomíná na tu první. V roce 2009 populární pěveckou show vyhrál Martin Chodúr.

Tehdy 19letý barytonista a tenorista se muzice věnoval už od útlého věku, v 11 letech založil svou první skupinu. Vítězství v SuperStar bylo zlomovým okamžikem jeho kariéry. Přes všechna finálová kola se probojoval až do grandfinále, v němž porazil favorita a lamače dívčích srdcí Mira Šmajdu.

Související obsah

​Úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 2010 mu vyšlo první studiové album Let's Celebrate a na kontě má od té doby další tři. A vedle vlastní tvorby psal a píše i pro významné české interprety.

Karlu Gottovi napsal písničku Právě vchází, Hana Zagorová má od něj v repertoáru skladby On se vrátí a Balada, Monika Absolonová zase písničku To nejsem já a Štefan Margita Odysseu.

Hudba však není jediným smyslem jeho života. S životní partnerkou Ivonou Selníkovou vychovávají pětiletého syna Martina. A z fotek je znát, že Chodúr je teď šťastnější než kdy dřív.

V roce 2015 si nechal Martin Chodúr udělat nové zuby:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu SuperStar

Důležité Události

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona, a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Píše se na Deník.cz