SuperStar

Nejzubatější zpěvák ze SuperStar: Co po 12 letech dělá Thomas Puskailer?

Nejzubatější zpěvák ze SuperStar: Co po 12 letech dělá Thomas Puskailer?
Zdroj: Profimedia, TV Nova

Thomas Puskailer působil v první řadě České Slovenské SuperStar jako zjevení. Uměl zpívat, dělal dojem zářivým úsměvem a vyrůstal v Nizozemsku. Fanynky z něj zkrátka šílely. Jak vysmátý sympaťák vypadá a čemu se věnuje 12 let po účasti v populární pěvecké show?

V sobotu se na TV Nova posedmé vrací SuperStar, úvodní díl si můžete už teď pustit na VOYO. Česko-slovenská verze oblíbené show se poprvé vysílala v roce 2009. Do finále se tehdy probojoval i výrazný, tehdy 28letý Thomas Puskailer.

Upozorňoval na sebe nejenom hudebním nadáním, ale i snad největším úsměvem v historii SuperStar a svým původem. Má sice slovenské kořeny, narodil se ale v Nizozemsku. Muzice se věnoval už od školních let, před účastí v soutěži chodil i na prestižní taneční akademii v Amsterdamu. Nakonec ale zakotvil na Slovensku.

Přestože byl v SuperStar jako závan svěžího vzduchu, na vítězství to nestačilo a Puskailera diváci vyřadili už po prvním finálovém večeru. Příznivci na něj ovšem nezapomněli.

Související obsah

V roce 2012 vydal debutové a zároveň poslední album Make Believe. V následujících několika letech fanoušky zásoboval singly, poslední mu ale vyšel v roce 2014. Potom jako by na sen o hudební kariéře zapomněl.

Dvojnásobný tatínek

Puskailer, který v březnu oslavil 40. narozeniny, si našel jiné poslání a věnuje se moderování. Středobodem jeho života se navíc stala rodina, kterou založil se svou anglickou manželkou Abbie Puskailerovou. Prvorozeného syna Noaha Benjamina mu přivedla na svět v lednu 2018. Druhý chlapeček Jesse Jonah se narodil letos v červnu.

"Máme pro všechny nejkrásnější a nejradostnější zprávu, v pátek 4. června se naše rodina opět rozrostla. Narodil se nám nejkrásnější zázrak, jaký nám život může dát. Dali jsme našemu dalšímu synovi jméno Jesse Jonah Puskailer, narodil se přesně ve 13:51 v Bratislavě, má 4030 gramů a 50 centimetrů. Všichni jsou zdraví a s Abbie jsme velmi šťastní a vděční," pochlubil se tehdy Thomas na instagramu.

Související obsah

Je navýsost jasné, že i když Puskailer hudební průmysl po SuperStar neovládl, šťastnější život si nemohl přát.

Sedmá řada Česko Slovenské SuperStar začíná na obrazovkách TV Nova už v sobotu 4. září ve 20:20. Další díly se budou v příštích týdnech vysílat v neděli. První z nich si můžete už teď pustit na VOYO.

Připomeňte si finálový večer SuperStar, kdy vypadl Thomas Puskailer:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz