Krimi

Cyklista na Trutnovsku měl obtěžovat malé děti, policii se sám přihlásil

Cyklista na Trutnovsku měl obtěžovat malé děti, policii se sám přihlásil
Zdroj: Profimedia

Trutnovští policisté pátrali po totožnosti muže, který měl na Úpicku a v Červeném Kostelci oslovovat děti se záminkou opravy kola a poté je různým způsobem obtěžovat. Vybírat si měl chlapce ve věku mezi 10 až 15 lety. Policii se nakonec sám přihlásil.

Na policii se nezávisle na sobě od minulého týdne obrátilo už několik rodičů chlapců, kteří se s mužem setkali a všichni ho shodně popsali. 

Scénář byl pokaždé stejný. Cyklista přijel v červenočerném dresu s bíločervenou helmou. Na svém luxusním horském kole předstíral závadu, tím chlapce zaujal a poté je měl okamžitě obtěžovat.

Související obsah

"Na základě výzvy se muž na zveřejněné fotografii poznal a sám se policistům ve včerejších odpoledních hodinách přihlásil. Policisté ho obvinili ze tří trestných činů - výtržnictví, ohrožování výchovy dítěte a svádění k pohlavnímu styku. V současné době probíhají další procesní úkony a není vyloučeno, že 38letý muž, kterému hrozí trest odnětí svobody od 6 měsíců do 5 let, skončí ve vazbě," uvedla v úterý policejní mluvčí Iva Kormošová.

Dlouhodobé spory mezi dvojicí partnerů skončily smrtí. Více se dozvíte v reportáži televize Nova:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz