Domácí

Neviděli jste ho? Lupič v Praze přepadl benzinku, prodavačku ohrožoval nožem

Neviděli jste ho? Lupič v Praze přepadl benzinku, prodavačku ohrožoval nožem
Zdroj: Policie ČR - KŘP hlavního města Prahy

Čerpací stanici v Mladoboleslavské ulici v Praze 9 v sobotu večer vyloupil neznámý muž. Z benzinky si odnesl několik desítek tisíc korun, kvůli kterým prodavačce vyhrožoval nožem. Nebezpečného muže teď hledají pražští kriminalisté.

Sobotní směna se z prodavačce čerpací stanice v pražské Mladoboleslavské ulici proměnila v drama. Benzinku kolem deváté večer přepadl lupič, který ženu ohrožoval nožem.

"Podezřelý maskovaný muž vstoupil do provozovny a pod pohrůžkou nože požadoval po prodavačce hotovost. Následně si z kasy odnesl několik desítek tisíc korun. Přepadení trvalo několik málo vteřin a nikdo při něm nebyl zraněn," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah

Kriminalisté doufají, že bude někdo schopný lupiče identifikovat ze záběrů, které zachytily kamery na čerpací stanici. "Pokud ho na záběrech poznáváte třeba díky oblečení, které měl v době incidentu na sobě, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158. Kriminalisté přivítají i případné záběry z palubních kamer z vozidel, která projížděla v sobotu 4. září v čase od 20:30 – 21:05 hod," žádají policisté.

Hledaný muž je spíš mladšího vzhledu a podle všeho Čech. Mluvil totiž bez přízvuku.

Související obsah

Lupič má sportovní postavu a je zhruba 175 centimetrů vysoký. V době přepadení měl na sobě tmavou bundu a žlutou mikinu s kapucí, na nohou měl vyšší přezkovou obuv.

Obličej si muž zamaskoval černou barvou. Ústa si pak zakryl šátkem.

"Kriminalisté v současné době celý případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu loupeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi," doplnila Siřišťová.

GALERIE: Záběry, které zachytily kamery vyloupené čerpací stanice

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz