Zahraničí

Bill Clinton mi ublížil, tvrdí Lewinská a chce po něm omluvu. ANKETA

Bill Clinton mi ublížil, tvrdí Lewinská a chce po něm omluvu. ANKETA
Zdroj: Profimedia

Monika Lewinská, která nechvalně proslula mileneckým vztahem s americkým exprezidentem Billem Clintonem, se po letech k aféře z 90. let vrátila. Vystudovaná psycholožka je přesvědčená, že by se jí někdejší nejmocnější muž planety měl omluvit.

Lewinská by přivítala omluvu od Clintona za útrapy, které jí způsobilo skandální provalení jejich vztahu. Americký exprezident měl mít v roce 1988 s tehdy 22letou stážistkou Bílého domu devětkrát sex přímo v Oválné pracovně.

"Měl by se chtít omluvit stejným způsobem, jako to chci udělat já, abych vyjádřila svůj soucit se všemi lidmi, jimž moje činy ublížily," řekla Lewinská portálu NBC News.

​Když se jejich milenecký poměr dostal na veřejnost, Clintona to málem stálo prezidentské křeslo i manželství s Hillary Clintonovou. Ta se později stala americkou ministryní zahraničí a v roce 2016 kandidovala do Bílého domu. Těsně ji ale porazil Donald Trump.

​Lewinská se ke kauze vrátila proto, že ve středu má v Americe premiéru epizoda seriálu American Crime Story: Impeachment právě o jejím románku s Clintonem. "Jsem z toho nervózní. Lidé znovu uvidí nejhorší okamžiky mého života. Svého tehdejšího chování lituji," uzavřela.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz