SuperStar

Gunčíková ze SuperStar za 10 let hodně vyzrála. Takhle jí to teď sluší

Gunčíková ze SuperStar za 10 let hodně vyzrála. Takhle jí to teď sluší
Zdroj: TV Nova

Gabriela Gunčíková byla v SuperStar 2011 jasnou favoritkou. Před grandfinále oblíbené pěvecké soutěže nikdo nepochyboval, že porazí Lukáše Adamce. Jenže tomu diváci nakonec poslali víc hlasů a krásné blondýnce z Kroměříže připadlo druhé místo. To jí však nezabránilo, aby si začala plnit sny.

Už v neděli od 20:20 má na TV Nova premiéru druhý díl nové řady SuperStar, podívat se ale můžete už teď na Voyo. Ve druhém ročníku česko-slovenské verze populární show zazářila také Gabriela Gunčíková.

Půvabné rodačce z Kroměříže bylo 18 let a v muzice nebyla žádným nováčkem. Tehdy už delší dobu spolupracovala s rockovou kapelou Meryland. A zkušenosti se jí na cestě soutěží vyplatily. Všemi finálovými koly se probojovala a v grandfinále se utkala s Lukášem Adamcem. Ten nad ní nakonec zvítězil, Gabrielu to ale nezastavilo.

Od října do prosince 2012 hostovala na turné Karla Gotta, a dokonce spolu nazpívali písničku Nic nás nezastaví. O rok později odjela do Kalifornie za vokalistickým trenérem Kenem Tamplinem, který jí pomohl vyřešit problémy s hlasivkami.

Související obsah

​Další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 2014 vyhrála Gabriela konkurz do floridské kapely Trans-Siberian Orchestra. Vzápětí s ní odehrála přibližně 60 koncertů na západním pobřeží Spojených států a její dvorní zpěvačkou je dodnes. O dva roky později reprezentovala Česko v soutěži Eurovize ve švédském Stockholmu. Dostala se do finále, což byl sám o sobě velký úspěch. Diváky však příliš nezaujala a skončila na předposledním 25. místě.

Za 10 let od SuperStar stihla krásná blondýnka pořádně vyzrát a mnohým připadá ještě krásnější než v soutěži.

Gabriela žije v Americe, kromě vysněné práce tam má i přítele. Do Česka se podle svých slov vracet neplánuje a nechce u nás ani vydávat novou hudbu. Není ale vyloučeno, že se jí zasteskne a svůj postoj přehodnotí.

Podívejte se na duet Gunčíkové s Adamcem ze SuperStar 2011:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz