Krimi

Kriminalisté dopadli hledaného muže. Měl brutálně zavraždit ženu a zapálit BMW

Kriminalisté zadrželi muže, po kterém pátrali v souvislosti s brutální vraždou mladé ženy u Protivína na Písecku. Oznámili to v pátek s tím, že bližší podrobnosti sdělí až následující týden. Tělo oběti našli o víkendu nedaleko zapáleného BMW.

"Kriminalisté zadrželi sedmadvacetiletého muže, kterého podezírají z násilného zločinu. Jeho obětí je mladá žena, kterou policisté našli u Protivína u zapáleného vozidla BMW. Nyní probíhají úkony trestního řízení. Podrobnosti ke zločinu vyšetřovatelka sdělí v pondělí na tiskové konferenci," informoval v pátek policejní mluvčí Jiří Matzner.

Po muži pátraly policejní složky od soboty. Právě ten den mezi polednem a sedmou hodinou večer se pravděpodobný pachatel pohyboval černým BMW po Jihočeském kraji. Konkrétně na trase České Budějovice, Bernartice, Bechyně, Písek, Protivín (psali jsme zde).

Související obsah

​Po devatenácté hodině měl pak muž zapálit osobní auto v lese u Protivína na Písecku a následně z místa utéct. Nedaleko ohořelého vozu našli mrtvolu mladé ženy. Policisté od začátku měli podezření, že může být mezi případy spojitost. Později tuto informaci potvrdili. S prosbou o pomoc při pátrání se obrátili i na veřejnost. Kromě svědectví žádali i o záznamy palubních kamer. "Důležité je totiž zdokumentovat pohyb následně zapáleného vozu," snažil se objasnit mluvčí.

Více v reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz