Krimi

Policie dopadla muže, který měl pobodat v Brně ženu. Je obviněn z pokusu o vraždu

Policie dopadla muže, který měl pobodat v Brně ženu. Je obviněn z pokusu o vraždu
Zdroj: David Malik / CNC

Policisté v pátek dopadli muže, který měl v úterý odpoledne pobodat ženu v centru Brna. Ta skončila s vážným zraněním v nemocnici. Kriminalisté už muže obvinili z pokusu o vraždu.

Incident se stal krátce před 15. hodinou na lávce spojující park Koliště s areálem obchodního centra IBC. Na případ upozornili sami policisté, kteří po muži od úterý pátrali. V pátek odpoledne následně informovali, že muž byl zadržen.

"Kriminalistům se díky intenzivnímu prověřování podařilo zajistit dostatek důkazů, aby obvinili šestadvacetiletého muže z vraždy ve stádiu pokusu," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Související obsah

​Na pomoc pobodané ženě v úterý okamžitě vyrazili záchranáři. Ta nakonec skončila s vážným zraněním na jednotce intenzivní péče. "Ošetřili jsme ji a s podezřením na těžké zranění jsme ji převezli k další péči do Fakultní nemocnice Brno," informovala v úterý mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Důvod toho, proč muž na ženu zaútočil, není zatím znám. Policisté případ i nadále vyšetřují. "Muž je nyní v policejní cele a čeká na rozhodnutí o vzetí do vazby," dodal Šváb.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz