Zahraničí

Podnikatel zemřel v lamborghini. Předtím sdílel citát, ze kterého mrazí

Podnikatel zemřel v lamborghini. Předtím sdílel citát, ze kterého mrazí
Zdroj: Hasičský a záchranný zbor

Pavol Matlák, slovenský podnikatel a okresní předseda politické strany Sloboda a Solidarita, zemřel v pátek večer při dopravní nehodě nedaleko Žiliny. Z jeho lamborghini zbyly jen trosky. Slovenský web Nový Čas teď informoval o příspěvku, který Matlák před smrtí sdílel na sociální síti.

Několik dní před smrtí napsal na sociální síti zesnulý podnikatel slova, ze kterých mrazí. "Umři se vzpomínkami, ne se sny," napsal Pavol Matlák podle zpravodajského webu Nový čas. Minulý pátek pak Matlák při dopravní nehodě v katastru města Dolný Kubín zemřel ve sportovním autě lamborghini.

Při jízdě se srazil s fabií a prorazil svodidla. Hasiči museli Matláka vyprostit z auta, stejně jako jeho spolujezdce. Ten ale nehodu se zraněními přežil. Cestující ze škodovky vyvázli jen s lehkými zraněními.

Matlákovou vášní byla sportovní auta. "Miloval své děti a každou volnou chvíli trávil s nimi a s manželkou. Jeho vášní však byla rychlá auta, vystřídal jich několik, nevynechal žádnou příležitost, aby se mohl projet. Lásku k autům s ním sdílela i jeho manželka a často je bylo možné vídat spolu na cestách. Bohužel, tato vášeň se mu stala i osudnou," řekl Novému času jeden z Matlákových kamarádů.

Související obsah

Auto, ve kterém zemřel, ukazoval veřejnosti jen necelý měsíc před nehodou. Nedávno se také zúčastnil charitativní akce Rally Radosti. Na ní se v rámci jízdy těchto typů aut vybírají peníze pro nemocné děti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pavol Matlák (@pavolmatlak)

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz