Regiony

Podivná hádka na benzínce. Neznámý muž vystříkal hasičákem kabinu kamionu

Podivná hádka na benzínce. Neznámý muž vystříkal hasičákem kabinu kamionu
Zdroj: Policie ČR

Na pondělní večer řidič kamionu asi nebude vzpomínat rád. Na benzínce na okraji Olomouce se nepohodl s neznámým mužem. Ten měl slovní roztržku zakončit neobvyklým způsobem.

Dva pro sebe neznámí muži se spolu měli dát do řeči kvůli tomu, že jeden z nich parkoval na benzínce kamion. Muž se řidiče zeptal, proč stojí zrovna tam a kdy odjede. Jednašedesátiletý řidič mu podle svých slov odpověděl, že ho to vůbec nemusí zajímat. To zřejmě neznámého rozčílilo a po krátké konverzaci se vydal k benzínce.

"Po chvíli se ale vrátil a v ruce držel hasicí přístroj. Pootevřeným oknem a otevřenými dveřmi měl nastříkat část hasicího přístroje do kabiny kamionu. Z šestikilové nádoby měl část vyprázdnit i na kapotu vedlejšího auta. Než se řidič vzpamatoval a stihl zareagovat, dotyčný muž stihl zmizet," uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Policisté posléze zjistili, že hasicí přístroj muž ukradl z benzínky. Jeho jednání kvalifikovali jako přestupek proti majetku a občanskému soužití. Způsobenou škodu vyčíslili na téměř 2500 korun.

Zdroj: Policie ČR
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Regiony

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestování z některých zemí zpřísní

Ministerstvo zahraničí opět změnilo cestovatelský semafor. Od pondělí 20. září se Slovinsko přesune do tmavě červené kategorie. Neočkovaným lidem se zkomplikuje návrat z Lotyšska, Rumunska a San Marina, které se přesunou z oranžové kategorie do červené. Jednodušší naopak bude návrat z Islandu, Portugalska a Baleárských ostrovů, které se posunou do oranžové.

Píše se na Deník.cz