Domácí

Komplikace u Klause? Měli ho propustit z nemocnice, zůstane tam do pátku

Prezident Miloš Zeman a bývalá hlava státu Václav Klaus zatím zůstávají v pražské Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN). Redakci TN.cz to ve středu potvrdila mluvčí nemocnice Jitka Zinke.

Prezident Miloš Zeman a exprezident Václav Klaus jsou stále v nemocnici. Redakci TN.cz to ve středu dopoledne sdělila mluvčí ÚVN Jitka Zinke.

"Oba pánové jsou v ÚVN hospitalizovaní," uvedla Zinke. Informaci potvrdil i mluvčí bývalé hlavy státu prezidenta Václava Klause Petr Macinka s tím, že exprezident si v nemocnici pobude ještě několik dní.

Premiér Andrej Babiš rádiu Impuls ve středu odpoledne sdělil, že zdravotní stav prezidenta Zemana vážný není. Do nemocnice prý Zeman nastoupil po dohodě s lékaři.

Související obsah

"Podle ošetřujících lékařů by mohl být z nemocnice propuštěn koncem týdne. Víkend snad již bude trávit doma," uvedl o Klausově pobytu v nemocnici Macinka. Blíže ale zdravotní stav bývalého prezidenta už neokomentoval.

Exprezident Václav Klaus musel do ÚVN už o víkendu (psali jsme zde). Zůstal tam od soboty do pondělí, po propuštění se ale do nemocnice musel v úterý vrátit. Ve stejný den také do ÚVN dorazila současná hlava státu Miloš Zeman.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz