Krimi

Muž převlečený za ženu měl pobodat 17letou dívku, pak šel do hospody na pivo

Hrůzné okamžiky zažila v pátek večer teprve 17letá dívka ze slovenského Trenčína. Měl ji napadnout muž převlečený za ženu a třikrát ji bodnout do zad. Pak šel do hospody na pivo.

Sedmnáctiletá dívka ze slovenského Trenčína na páteční večer jen tak nezapomene. "Z dosud neznámého důvodu pachatel bodl do zad 17letou dívku," uvedla pro TV Markíza policejní mluvčí Danka Adamiková. Vše se mělo odehrát kolem osmé večer, dívka se snažila bránit.

Údajný útočník měl dívku bodnout hned třikrát. Pak se nůž zlomil a jeho čepel zůstala dívce v zádech. Muž se pak z místa vytratil do nedaleké hospody.

Související obsah

Napadená dívka s nožem v zádech ušla asi 300 metrů, kde ji našli kolemjdoucí. "Mohu potvrdit, že záchranáři vyrazili na pomoc nezletilé osobě s bodným poraněním. Bohužel vzhledem k věku pacientky a citlivosti případu nemohu poskytnout více informací," sdělila mluvčí záchranářů Alena Krčová. 

Záchranáři nejprve zraněnou dívku dopravili do Fakultní nemocnice v Trenčíně. Tam ale nakonec nezůstala.

Související obsah

"V pozdních večerních hodinách jsme v pátek nasadili posádku leteckých záchranářů. Byl vyžádán urgentní let pro 17letou dívku s bodným poraněním v oblasti hrudníku. Po stabilizování zdravotního stavu ve Fakultní nemocnici v Trenčíně záchranáři dívku ve vážném stavu přeložili na palubu vrtulníku a následně ji letecky transportovali do univerzitní nemocnice Bratislava-Ružinov," popsala mluvčí slovenské letecké záchranné služby Zuzana Hopjaková. Dívku v bratislavské nemocnici úspěšně operovali. Její stav je nyní stabilizovaný.

Související obsah

S vypátráním údajného útočníka policisté moc práce neměli. Našli ho totiž kousek od místa původního činu. A v pravou chvíli, chystal se prý zaútočit na jinou ženu. 

"Bylo zahájeno trestní stíhání ve věci zločinu ublížení na zdraví," doplnila Adamiková. Muž by za oba pokusy o vraždu mohl za mřížemi strávit až 20 let.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz