Herci

Velká změna v oblíbené Ordinaci. Čestmír s Alenou se dočkají nových dětí

Velká změna v oblíbené Ordinaci. Čestmír s Alenou se dočkají nových dětí
Zdroj: TV Nova

Seriálové děti Aleny a Čestmíra Mázlových (Michaela Badinková a Petr Rychlý) Miky, Magdička a Benjamin se v seriálu objevují prakticky od narození, divákům vyrůstali doslova před očima. V posledních letech ovšem o něco rychleji, než bylo potřeba. Aby si diváci užívali malé miláčky i nadále, byly do rolí nově obsazeny o něco mladší děti. Budoucí hvězdy? Nepochybně!

Náročné kamerové zkoušky, předcházející samotnému natáčení, nejlépe zvládli Jakub Jenčík (Miky), Sára Slaninová (Magdička) a Matyáš Feszanicz (Benjamin). Žádné oťukávání, hned první den v Ordinaci je čekala ostrá herecká zkouška a při své premiéře museli natočit několik za sebou jdoucích seriálových obrazů. Ale vzhledem k tomu, že děti věděly, do čeho jdou, a trpělivě se s nimi předem zkoušelo, zvládly vše na výbornou, a po posledním záběru dokonce sklidily velký potlesk celého štábu.

"Dnes mě čeká první natáčení s novým Mikym, Magdičkou a Benem. Tvůrci dosavadní dětské herce přeobsadili, udělali je všechny o něco mladší, aby co nejdéle zůstali dětmi a udrželi si roztomilost a spontánnost. Věřím, že si sedneme a zamilujeme se do nich nejen my na natáčení, ale i diváci Voyo," říká představitelka Aleny Michaela Badinková.

Související obsah

​"Líbilo se mi to hodně a bavilo mě asi všechno," prohlásil po celém dni bez většího přemýšlení Jakub, nový představitel nejstaršího Mikyho. A dodal: "Až budu velký, asi chci být hercem."

Sára, která ráda zpívá a hraje si s mladší sestrou, Jakubovým odpovědím nadšeně přikyvovala. A pak už mohli jít všichni tři domů za dětskými radostmi, jako jsou počítače a skákání na trampolíně, ale i školními povinnostmi. Diváci se mohou těšit, jelikož si v budoucnu nové děti Mázlových v Ordinaci užijí dosyta. Zanedlouho je totiž čeká výrazná herecká linka.

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 můžete vidět na Voyo už tento čtvrtek. Další nový díl vždy následující čtvrtek. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz