Krimi

Neznámý muž měl přepadnout recepci pražského hotelu. Policie zveřejnila video

Zatím neznámý lupič před polednem v pátek přepadl recepci hotelu v pražském Motole. Měl u sebe zbraň a recepční donutil, aby mu vydala peníze. Je stále na útěku a policie po něm pátrá.

Policie zatím nezná identitu muže, který měl přepadnout recepci pražského hotelu v ulici Za Opravnou okolo 11:30. "Pod pohrůžkou namířené černé střelné zbraně požadoval vydání hotovosti po ženě za přepážkou. Ta mu vydala několik tisíc korun," řekl redakci TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Muž měl z místa zmizet poté, co dostal požadované peníze. Recepční se nic nestalo a přepadení se obešlo bez zranění. Strážci zákona teď po muži pátrají. Je podezřelý z loupeže, za což mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až deset let vězení.

Související obsah

Policisté mají z místa činu kamerové záznamy a zveřejní pachatelovu podobu ve chvíli, kdy ji budou znát. "Šlo o vysokého muže se snědou pletí. Na sobě měl červenou bundu a přes obličej měl roušku. Muži sice není vůbec vidět do tváře, ale třeba ho někdo pozná podle pohybů nebo podle bundy, kterou měl na sobě. Jakékoliv poznatky k případu přijmeme na lince 158," dodal Daněk.

Podívejte se na záběry z hotelu po přepadení:

Související obsah

rod, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz