Krimi

Neznámý muž měl přepadnout recepci pražského hotelu. Policie zveřejnila video

Zatím neznámý lupič před polednem v pátek přepadl recepci hotelu v pražském Motole. Měl u sebe zbraň a recepční donutil, aby mu vydala peníze. Je stále na útěku a policie po něm pátrá.

Policie zatím nezná identitu muže, který měl přepadnout recepci pražského hotelu v ulici Za Opravnou okolo 11:30. "Pod pohrůžkou namířené černé střelné zbraně požadoval vydání hotovosti po ženě za přepážkou. Ta mu vydala několik tisíc korun," řekl redakci TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Muž měl z místa zmizet poté, co dostal požadované peníze. Recepční se nic nestalo a přepadení se obešlo bez zranění. Strážci zákona teď po muži pátrají. Je podezřelý z loupeže, za což mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až deset let vězení.

Související obsah

Policisté mají z místa činu kamerové záznamy a zveřejní pachatelovu podobu ve chvíli, kdy ji budou znát. "Šlo o vysokého muže se snědou pletí. Na sobě měl červenou bundu a přes obličej měl roušku. Muži sice není vůbec vidět do tváře, ale třeba ho někdo pozná podle pohybů nebo podle bundy, kterou měl na sobě. Jakékoliv poznatky k případu přijmeme na lince 158," dodal Daněk.

Podívejte se na záběry z hotelu po přepadení:

Související obsah

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz