Krimi

Zadržení Plačkové: Milion eur i muž spojovaný s vraždou Slovenky

Zadržení Plačkové: Milion eur i muž spojovaný s vraždou Slovenky
Zdroj: tvnoviny.sk

Slovenskou influencerku Zuzanu Plačkovou měli obvinit z drogové trestné činnosti a členství ve zločinecké skupině. Zadržených je dohromady okolo 15, mezi nimi má být i muž, který je spojován s brutální vraždou Slovenky Andrey Vlčekové, jejíž tělo nalezli kriminalisté před několika měsíci v sudu s kyselinou.

Zuzanu Plačkovou zadrželi policisté v pondělí ráno přímo v jejím domě v Miloslavě nedaleko Bratislavy. Instagramová hvězda měla být i s manželem Reném Strauzsem, který také skončil s želízky na rukou, součástí větší skupiny, která se zabývá obchodováním s narkotiky.

Elitní policisté zadrželi i známého slovenského podnikatele Miroslava Farkaše. Ten byl přitom na svobodě pouhý měsíc, předtím strávil 20 měsíců ve vazbě za podvody s nemovitostmi. Kromě něj je mezi zadrženými i někdejší slovenský reprezentant v judu Tibor G. Slovenská média uvádějí, že právě on měl být šéfem zločinecké skupiny.

Podívejte se na záběry ze zatčení Zuzany Plačkové:

Související obsah

​Dalším zadrženým má být podle informací TV Markíza i muž, který je spojován s vraždou Slovenky Andrey Vlčekové. Matka dvou malých chlapců zmizela před více než pěti lety. Její tělo měli kriminalisté najít až letos v létě, a to v domě jejího exmanžela. Ostatky měly být rozpuštěné v sudu s kyselinou. Hodit ji do sudu měl sám její exmanžel Miroslav Vlček.

Policisté při pondělní razii zadrželi přes devět kilogramů pervitinu, zbraně, laboratoř na pěstování marihuany a 70 tisíc eur v hotovosti, což je zhruba 1,7 milionu korun.

Andrea před pěti lety zmizela před mateřskou školou v Hlohovci nedaleko Trnavy, kam odvezla jednoho ze svých synů. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz