Svatba na první pohled

Muži ze Svateb šokovali! Zrušený obřad a problém s výškou nevěsty

Muži ze Svateb šokovali! Zrušený obřad a problém s výškou nevěsty
Zdroj: TV Nova

Další díl sociálního experimentu Svatba na první pohled byl opět plný emocí! Muži s nevěstami trochu zamávali. Jedna zhroucená nevěsta, která zůstala stát téměř před oltářem, další svatba, na které ženichovi vadí výška nevěsty, romantické líbánky a první bydlení. Jak se vyvíjí situace a jaké jsou první dojmy ze svatby?

Andrea ani po čtyřicítce nevzdala boj s láskou. Přihlásila se do pořadu a odměnou jí byla svatba se sympatickým Romanem. "Bezprostřední pocity byly, že jsem viděla jeho nádherné modré oči a říkala jsem si, ty jo, to je hloubka," svěřila se s prvními pocity po obřadu Andrea ve videu na Nova Plus.

Ale obává se možných konfliktů ohledně toho, kdo bude bavit společnost. "Roman umí pobavit společnost, v tom mu možná budu trochu konkurovat, protože jsem také bavič," myslí si Andrea. 

Oproti tomu ženich viděl problém někde jinde! "Andrejce to moc slušelo, ale napadlo mě, jestli má podpatky. No neměla," řekl ženich trochu zklamaně zde ve videu. Dá Roman na první dojem?

Související obsah

​A že to může být problém, si bohužel myslí i blízcí novomanželů. "Nevěsta je vyšší než on, tam bych viděla malinký problém," podotkla Romanova sestra. "Zdál se mi strašně drobný, ale když začal mluvit, tak jsem zjistila, že je sympaťák," nastínila své pocity matka nevěsty ve videu zde.

​Líbánky na Maledivách mezitím trávil čerstvý pár Andrejka s Kadrim. Ten neskrývá, že je z ní celý nesvůj. "Je veselá, do jejího smíchu jsem se asi zamiloval," svěřuje se Kadri. Akorát Andrejka v tom nemá jasno tak rychle. "Rychlá zamilovanost není dobrá, potřebuju člověka nejdřív poznat," myslí si.

A tak se na jinak blankytně modré maledivské obloze objevily první mráčky. "Není to můj typ chlapa, kterého bych si všimla na ulici," překvapila Andrea. Vypadá to ale zatím, že tento pár si umí všechno vyříkat.

Související obsah

​Jarda s Romanou se ze své svatební cesty v Panamě vrátili zpět do reality. Nemohli se ale zprvu shodnout, kde budou bydlet. Nakonec ustoupil Jarda. Bude tak vypadat celý jejich vztah? Jinak ale začátky jejich bydlení vypadaly idylicky, jestli to vydrží, ukáží další díly.

Vypadalo to, že další svatba čeká i Miroslavu, začala se s radostí připravovat na obřad, měla už vybrané i svatební šaty… Jenže bohužel i v tomto experimentu se může stát, že účastník ze závažných důvodů musí odstoupit. A to se bohužel stalo protějšku Mirky. Jestli se odborníkům podaří najít jí podobně kvalitního muže, uvidí diváci v dalším díle.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz