Zahraničí

Sexuální teror v Chorvatsku. Žena popsala útok zvrhlíků

Sexuální teror v Chorvatsku. Žena popsala útok zvrhlíků
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Chorvatsko je v šoku ze zpovědi obyvatelky ostrova Murter. Tamější ženy podle ní už roky terorizují sexuální predátoři. Prý je pronásledují, potom se svléknou a masturbují před nimi. Země na Jadranu patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím Čechů.

Ženy na chorvatském ostrově Murter prý nejsou v bezpečí a často mají strach vůbec vyjít na ulici. Vyplývá to ze zpovědi jedné z nich, kterou rozeslala tamním médiím, upozornil portál Dnevnik. Už roky mají čelit sexuálnímu teroru ze strany místních mužů.

"Jsou rozpoznatelní už na dálku. Jejich chůze je specifická a je rozpoznatelné, když si vyhlédnou kořist. Ženy se tváří, jako by tito predátoři neexistovali, ale už nemůžeme dál mlčet. Perverznost těchto lidí evidentně nemá hranice," popisuje žena, která si přála zůstat v anonymitě.

K sepsání šokujících řádků ji vyburcovaly zážitky z minulého týdne. Prý se cítila znásilněná a ponížená.

Související obsah

"Ležela jsem na pláži, poblíž byl muž, svlékl se, díval se na mě a začal bez ostychu masturbovat. Nereagovala jsem a on brzy odešel. Ani ne za půl hodiny přišel další a udělal to stejné. Přitom jsem byla v plavkách. Ne polonahá ani nahá. Ale i kdybych byla nahá, nedává to žádnému muži právo lehnout si blízko mě, roztáhnout nohy a ukázat mi svoje ztopořené genitálie a bezstarostně si s nimi pohrávat," pokračovala.

Má se to dít v celém Chorvatsku

Žena vyzvala všechny oběti predátorů, aby se jí přihlásily. "Společně musíme zastavit útoky těchto pacientů, kteří nás už roky sexuálně terorizují," vyzvala.

Související obsah

​Kdokoliv s podobnými zkušenostmi by měl podle ní predátora okamžitě vyfotografovat a obrátit se na policii. "Takové situace se nepochybně dějí i na jiných místech na Jadranu," podotkla.

Chorvatská policie se zatím ke znepokojivému odhalení nevyjádřila.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz