Domácí

Jiří Suchý skončil v nemocnici, záchranka ho odvezla přímo z divadla

Herec Jiří Suchý musel být v neděli odpoledne převezen do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích. Záchranáři ho tam odvezli rovnou z divadla Semafor hned po akci spojené s premiérou jeho nového filmu. Jeho stav naštěstí nebyl nijak vážný a už je zpátky doma. Suchý minulý týden oslavil 90. narozeniny.

Suchého museli v neděli odpoledne hospitalizovat ve střešovické vojenské nemocnici, uvedl portál idnes.cz. Na akci v jeho domovském divadle Semafor se mu náhle udělalo špatně.

"Okolo třetí hodiny odpoledne jsme zasahovali v Dejvické ulici. Záchranářská posádka tam pečovala o 90letého muže, kterému bylo nevolno. Při vědomí ho transportovala do Ústřední vojenské nemocnice," řekla TN.cz mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Suchý ale naštěstí v nemocnici nemusel být příliš dlouho. Jeho asistentka Irena Zlámalová uvedla pro idnes.cz, že oblíbený umělec byl po vyšetření z nemocnice propuštěn.

Do stejné nemocnice sanitka ze zámku v Lánech v poledne převezla i prezidenta Miloše Zemana.

Související obsah

​Suchý minulý pátek oslavil 90. narozeniny. V nemocnici byl naposledy v březnu.

Patří k legendám české umělecké scény. Je nejenom hercem a divadelním režisérem, ale i hudebníkem, spisovatelem či grafikem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz