SuperStar

Od finalistky k porotkyni. Bagárová ušla od první SuperStar kus cesty

Od finalistky k porotkyni. Bagárová ušla od první SuperStar kus cesty
Zdroj: TV Nova, Instagram

Monika Bagárová usedá do porotcovského křesla SuperStar už podruhé. Byla to přitom právě populární pěvecká show, která před 12 lety odstartovala její hvězdnou kariéru. Za tu dobu stihla vydat nespočet populárních písniček, odehrát úspěšné koncerty i založit rodinu.

Už v sobotu 4. září začíná na obrazovkách TV Nova sedmá řada Česko Slovenské SuperStar. Na první díl se můžete podívat už teď na VOYO. Nadání soutěžících bude opět spoluposuzovat Monika Bagárová, která sama v pěvecké show začínala.

Půvabná rodačka z Brna se účastnila vůbec prvního společného ročníku, který se vysílal na podzim 2009. Probojovala se do finálových kol a skončila na pátém místě. Při natáčení se seznámila s Janem Bendigem, s nímž se přátelí i spolupracuje dodnes, nebo Benem Cristovaem.

S tím začala ještě během soutěže chodit. Rozešli se v dubnu 2012, předtím stihli nahrát písničku Prší. "Myslím, že si každý z vás zaslouží vědět, že s Benem už spolu nejsme. Ale tahle píseň byla napsána a natočena s největší láskou a opravdu od srdíčka. Oba jsme do toho dali opravdu všechno," napsala tehdy Monika na facebooku.

Související obsah

Návrat do SuperStar a rodičovství

Bagárová má zkušenosti i s televizními kamerami, v roce 2012 se objevila v romantickém filmu Definice lásky. Ve stejném roce jí vyšlo první studiové album Shining. Další s názvem Flashback vydala v roce 2017. Kromě dvou desek má na kontě nespočet singlů.

Osudového muže, MMA zápasníka Machmuda Muradova, potkala Monika v roce 2018. Svou velkou lásku stvrdili loni v květnu, kdy se jim narodila dcera Rumia. V té době byla Bagárová na vrcholu nejenom soukromého života, ale i toho profesního. Dekádu od vlastního působení v SuperStar se totiž vrátila jako porotkyně.

A této role se zhostila i letos. "První díl SuperStar v telce se bude vysílat 4. 9. 2021. A já už se moc těším. Pevně věřím, že i vy. Dnes už ho ale můžete vidět na VOYO," láká fanoušky na instagramu.

Česko Slovenská SuperStar se už posedmé vrací na obrazovky TV Nova v sobotu 4. září ve 20:20. První castingový díl si můžete pustit už teď na VOYO.

Připomeňte si finálový večer Česko Slovenské SuperStar 2020:

TN.cz

K tématu SuperStar

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz