Zajímavosti

Přichází úplněk v Beranu. Ovlivní vaši hlavu, připravte se na utrpení

Přichází úplněk v Beranu. Ovlivní vaši hlavu, připravte se na utrpení
Zdroj: Getty Images

Ve středu odpoledne nastane říjnový úplněk v Beranu. Tento krvavý úplněk může přinést bolesti hlavy, až migrény. Buďte opatrní a vyhýbejte se kritickým situacím.

Říjnový úplněk nastává 20. října v 16:56 a bude ve znamení Berana. Říká se mu lovecký nebo také krvavý úplněk. A to podle indiánů, kteří v nočních hodinách za svitu měsíce lovili zvěř, aby si udělali zásobu na zimu.

 Astrologický výklad pro TN.cz připravila astroložka a numeroložka Hana Černá. Říjnový úplněk je ve znamení dvou protikladných znamení. Slunce je ve vzdušných Vahách a Měsíc v ohnivém Beranu. Tento úplněk tak bude významný pro zrozence ve znamení Berana. 

Budete úplněk sledovat? Pošlete nám fotky a videa na e-mail zpravy@nova.cz nebo na facebook.

Související obsah

​"Při úplňku budete řešit věci, se kterými chcete v životě začít. Neměli byste být zbrklí. Můžete v sobě mít vnitřní boj  to, co chcete vy a jak to ovlivní ostatní. Znamení Berana však nakonec rozhodnutí pomůže. Budete chtít dokončit vše, co jste nestíhali," nastínila Černá.

Den úplňku je opět pod numerologickým karmickým číslem osm. "Projeví se u vás vůdcovské sklony, energie a podnikavost. Nezapomeňte, že vše, co děláte a jak jednáte, se vám vrátí," varuje astroložka.

Den bude vhodný pro studium, rozbor započatých věcí, se kterými jste dřív nemohli pohnout. Také můžete podepisovat různé smlouvy, nezapomínejte je ale pořádně zkontrolovat. "Také je tento úplněk vhodný k loterii i relaxaci," doplňuje Černá.

Související obsah

​Ve zdraví budou podle ní nejvíce namáhány oči, ale i celkově orgány hlavy. Někoho mohou začít bolet zuby, někdo zase může mít problémy s poruchou rovnováhy, se záněty uší a dalšími problémy. "Mohou se objevit migrény," říká astroložka. Budou také ohrožené svaly. Ale pokud chcete zhubnout, tento úplněk je na dietu ideální.

Úplněk ovlivní i psychiku. Úplňky na nás působí více, než bychom si chtěli přiznat. Spousta lidí u sebe nebo u ostatních pozoruje změny. Třeba v chování. Záleží, v jakém znamení zvěrokruhu právě úplněk probíhá, podle toho nás ovlivňuje a podle toho můžeme očekávat různé omezení, nebo naopak.

Zvláště velmi citliví lidé úplněk mohou vnímat velmi silně. Mohou být také více nesoustředění a nepozorní, podráždění. Mohou trpět nespavostí, nebo dokonce mít noční můry. Při úplňku byste ale měli sledovat své sny, snažit si je zapamatovat, protože se napovrch dostávají emoce a to, co řešíte, s čím nejste spokojení, co byste měli řešit a co vás vnitřně trápí.

Druhý superúplněk v tomto roce jsme mohli sledovat letos v květnu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz