Zajímavosti

Numerologie na čtvrtek 21. 10. 2021: Vše půjde proti vám, buďte opatrní

Numerologie na čtvrtek 21. 10. 2021: Vše půjde proti vám, buďte opatrní
Zdroj: Getty Images

Datum 21. 10. 2021, ačkoliv vypadá přímo magicky, přinese mnoho útrap. A to hlavně odpoledne, kdy byste měli být při jakékoliv činnosti opatrní! Pokud to půjde, vyhněte se důležitému rozhodování.

Datum 21. 10. 2021 dává po sečtení číslo 9, což může symbolizovat konec nějaké cesty. Ten ale kvůli negativním vibracím dne nebude snadný. Profese, ale i vzdělávání, bude kvůli nečekaným obtížím v popředí vašich starostí. Podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové navzdory vaší píli nebudete schopní vylepšit práci či známky ve škole.

"Rodiče i učitelé by měli vyvinout veškeré úsilí, aby pomohli dětem postupovat ve studiu klidně a s důvěrou. Vše bude v tomto dni vyžadovat více úsilí," vysvětluje Lippertová Suchardová. Pokud se chystáte zahájit nějaké podnikání, nechte to raději na jindy.

Související obsah

​Podle numeroložky byste měli být ve čtvrtek velmi opatrní se svými výdaji. "Kupujete-li něco, čím se necháte uchvátit, anebo zatlačit do kouta, pak se toho budete brzy zbavovat, v lepším případě prodávat," říká. Měli byste také lépe nastavit rozpočet rodiny, možná budete muset sáhnout i do úspor.

Ve vztazích tento den může dojít k hádkám a rozporům. "Ochraňte od tohoto napětí děti, ponechalo by to na nich doživotní šrámy," varuje numeroložka. Stres a úzkost mohou doprovázet celý den. Když si ale dobře rozvrhnete čas a necháte si chvíli na odpočinek, půjde vám všechno lépe.

Související obsah

​Dnes může být vlivem čísel podrážděné zejména trávicí ústrojí. Dávejte proto pozor na zvýšenou žravost či rychlé míchání chutí. Pomoci může dieta nebo lépe vyvážená strava.

Po 19. hodině může po náročném dni přijít příznivá zpráva nebo vás napadne vzpružující myšlenka. To vám pomůže. "Buďte trpěliví a nepřemýšlejte nad špatnými časy, kterými jste prošli. Vyhněte se konfrontacím a najděte nejjednodušší a nejméně bolestivé východisko," zakončuje Lippertová Suchardová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz