Zajímavosti

Svatby: Nevěsta je moc hrrr! Jak se s tím popasuje ženich?

Svatby: Nevěsta je moc hrrr! Jak se s tím popasuje ženich?
Zdroj: TV Nova

Svatba Kláry a Michala byla plná emocí! Nevěsta se do prvního polibku obzvlášť opřela a ženich stěží držel krok. Zvládne temperamentní nevěstu ukočírovat?

Ve čtvrtek mohli diváci televize Nova sledovat další díl pořadu Svatba na první pohled, kde se odehrála svatba dalšího páru. Tentokrát si ano před kamerami řekli temperamentní Klára s Michalem.

Těsně po obřadu novomanželé prozradili první dojmy. I když na první manželský polibek se dívají oba jinak. "Vášnivý polibek už vyvolal můj manžel," říká Klára. "Já doufám, že první vášnivý polibek bude iniciovat nevěsta," říká oproti tomu Michal ve videu na Nova Plus. Ale podle obou první hádku vyvolá nevěsta.

Související obsah

​Slzy dojetí příbuzní jen těžko skrývali. "Já jsem přesně věděla, jak má její ideální muž vypadat. Věděla jsem, že bude snědý, bude mít tmavé vlasy a tak to vyšlo," raduje se sestra nevěsty. Měl by být také styčný bod, o který se Klára může vždy opřít, říkají blízcí ve videu zde.

Jak vidí vztah novomanželů? "Já si myslím, že Klára je hrozně hrrr, a když si za něčím jde, dělá to na tisíc procent. Chlap se může leknout a utéct, nebo to vyjde," myslí si sestra Kláry. Podle tatínka je zase Michal velký nervák. Podle blízkých bude ženich také potřebovat usměrnit. 

Související obsah

​Všechny díly pořadu Svatba na první pohled můžete najít na Voyo. A na všechna bonusová videa k pořadu se můžete podívat na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz