Zahraničí

Přítele mrtvé influencerky sežrali aligátoři a prasata, tvrdí sousedé

Přítele mrtvé influencerky sežrali aligátoři a prasata, tvrdí sousedé
Gabby Petitová se snoubencem Brianem Laundriem Zdroj: Profimedia

Svět už přes měsíc sleduje kauzu okolo vraždy 22leté blogerky Gabby Petitové. Blogerka před smrtí cestovala se svým 23letým přítelem Brianem Laundriem po USA. Policie Laundrieho hledala několik týdnů. Ve středu našla jeho ostatky a osobní věci v přírodním parku na Floridě. Podle místních z jeho těla zbyly jen kosti.

Briana Laundrieho sežrali aligátoři a divoká prasata z floridského parku, kde se našly jeho ostatky, tvrdí lidé ze sousedství. Z těla měly zbýt jen kosti. Podle lebky dokázali forenzní experti identifikovat, že ostatky patří právě pohřešovanému Laundriemu. Informoval o tom deník New York Post.

Tělo Laundrieho se našlo v bažině. "Chodím tudy pořád a moc z něj zůstat nemohlo. Jsou tu aligátoři, ale mnohem horší jsou divoká prasata. To jsou ďábelská zvířata, která sní všechno. Žádné maso nepřijde nazmar," řekl zmíněnému deníku John Widmann, který žije v blízkosti přírodního parku. 

Laundrie zmizel na začátku září poté, co se vrátil z cest, na kterých byl se svou partnerkou Gabby Petitovou. Dívka s ním ale domů nepřijela a policisté po ní brzy začali pátrat. Její tělo nalezli v odlehlé části národního parku Grand Teton ve Wyomingu. Podle koronera zemřela už v srpnu násilnou smrtí.

Související obsah

V polovině září Laundrie zmizel. Údajně měl odjet do nedaleké přírodní rezervace. Policisté ho neobvinili kvůli vraždě Petitové, ale vydali na něj zatykač, protože neoprávněně používal její debetní kartu a vybral z ní v přepočtu přes 20 tisíc korun. Jeho smrt potvrdili forenzní experti tento čtvrtek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz