Zajímavosti

Známá česká influencerka v otevřené zpovědi: Rozvod, děti i smrt otce

Jedna z nejznámějších českých beauty blogerek Petra Vančurová alias Petra Lovelyhair promluvila o svém soukromí. V pořadu TALK! ji vyzpovídala moderátorka Rebecca Diatilová.

Na sociálních sítích vystupuje Petra Vančurová pod přezdívkou Petra Lovelyhair. "Jsem úplně obyčejná ženská, která miluje kosmetiku, baví mě se malovat a sdílím to se světem. Takhle já jsem začala svůj blog," popsala Vančurová (42). 

V Česku byla první, která začala na YouTube točit videa s návody, jak se líčit. "Dneska mi připadá, že influencer je každý druhý, ale také je mnohem více možností a vše je dostupnější. Tenkrát bylo jednodušší se prosadit, ale dnes je zase lepší technika," porovnává Petra Lovelyhair rok 2011, kdy začínala, se současností.

Související obsah

​Petra se musela leckdy, stejně jako většina ostatních influencerů, vyrovnávat s nenávistnými komentáři a zprávami. "Někdy, když už je toho na člověka hodně, tak se to pak stupňuje. Potom to příjemné není. Měla jsem období, kdy jsem to snášela opravdu blbě," nastínila své složité období Petra.

"Když se toho v soukromém životě sešlo víc, třeba, že táta umřel, tak to pak nebylo úplně příjemné," vzpomíná blogerka s tím, že pak přestala na tři měsíce s natáčením. S návratem na scénu jí ale pomohly zprávy od fanoušků, kteří ji podporovali a volali po jejím návratu. 

Související obsah

​Podle ní jsou už Česky co se týče líčení poměrně zdatné. "Když jsem začínala, holky se bály vzít si červenou rtěnku kvůli tomu, co na to řeknou v práci nebo ve škole. Myslím, že se ta doba posunula a díky za to. Dnes už se holky tolik nebojí, ta mladší generace vůbec, ta je klidně extravagantní. Starší generace se toho malinko bojí a podle mě je to škoda. Více odvahy do toho make-upu," vyzývá influencerka.

S její tvorbou jí pomáhá i manžel, se kterým žije už 15 let ve spokojeném manželství. "Já jsem vdaná šťastně a dlouho. Rozvod se určitě nekoná," odpověděla Vančurová na otázku, která hodně zajímá její fanoušky.

Petře je 42 let a nijak se netají tím, že nemá děti. Její fanoušci se jí už několik let ptají na důvod, ona se ale rozhodla nechat si to pro sebe. "Myslím, že je to každého věc. Určitě to není proto, že bych neměla děti kvůli své postavě, ale jinak jsem se rozhodla, že toto si nechám pro sebe," uzavřela.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz