Zajímavosti

Love Island: Nová bombshell přinesla napětí! Zamotá Pítrovi hlavu?

Love Island: Nová bombshell přinesla napětí! Zamotá Pítrovi hlavu?
Zdroj: Nova.cz

Ostrované si ještě ani nestačili odpočinout a po jednom párování následovalo hned další! Díl plný zvratů byl na Voyo už v neděli večer. Jak to všechno dopadne, se dozvíte už v pondělí. Co si myslíte vy? Hlasujte v anketě.

V nedělním dílu reality show Love Island byli diváci svědky vyřazování. V aplikaci totiž měli možnost hlasovat o tom, který pár je podle nich spolu jen z rozumu, nikoliv z lásky. Tím párem byl Patrik s Mirkou, neskončili ale oba. O vyřazení jednoho z nich rozhodoval podle diváků nejzamilovanější pár, a to Laura s Martinem.

Ti poslali po dlouhém přemýšlení domů Patrika. Tím ale zvraty tohoto dílu neskončily. Ostrované si ani pořádně neodpočinuli a přišla další zpráva oznamující nové párování! A tentokrát úplně jiné než ta předchozí. Přímo do párování totiž přišla jednadvacetiletá bombshell Vivien

Související obsah

Ta neotálela a nekompromisně si vzala do páru Pítra. To se rozhodně nelíbilo jeho dosavadní partnerce Gabriele. "Jak jsme se měnily, tak bych se jen tak otočila a žďuchla ji do ohně. To, že nás rozdělila Vivien, pro nás nic neznamená," tvrdí Gabča. 

"Pro mě je to samozřejmě šok," řekl Pítr, ten se ale pravděpodobně vzpamatoval velmi rychle, jak ukazují následující fotky.

Zalíbí se mu Vivien víc než Gabča? A pošle Vivien Gabču domů? Protože o tom, kdo momentálně bude bez páru, rozhodne Samuel. Ten si původně myslel, že se bude rozhodovat jen mezi dvěma zbývajícími dívkami Naomi a Mirkou. 

Související obsah

Jenže nová bombshell nečekaně zamíchala kartami a Samuel má tak před sebou nelehkou volbu. Může si vybrat Naomi, se kterou jsou pouze kamarádi a shodli se, že to dál nepovede. Nebo by mohl vybrat Mirku, která měla ve vile už tři kluky, z nichž jeden bylo jeho vlastní dvojče. A také tam stojí Gabriela, pro kterou má ze všech největší slabost. 

Koho se rozhodne zachránit, hlasujte v anketě!

Sledujte Love Island od neděle do pátku ve 20:00 na portálu Voyo! Bonusová videa Love Island Extra najdete zde na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz