Domácí

Očkujte se, žádá zaměstnance automobilka. Nabízí dva dny volna navíc

Očkujte se, žádá zaměstnance automobilka. Nabízí dva dny volna navíc
Zdroj: Profimedia

Pokud se zaměstnanci Škody Auto nechají naočkovat, dostanou dva dny volna navíc. Tato nabídka platí od srpna. Čas využít ji mají až do konce listopadu. Benefity se týkají i agenturních zaměstnanců.

Druhý největší český zaměstnavatel Škoda Auto chce, aby se lidé očkovali. Svým zaměstnancům tedy nabízí různé benefity. Využít programu můžou lidé do konce listopadu, informovala firma tento týden.

Díky vakcinaci dostanou lidé dva volné pracovní dny navíc a 2000 bodů, které můžou využít v tamní kantýně. Výhody se týkají i agenturních zaměstnanců.

Související obsah

V tuto chvíli je naočkovaných 56 procent zaměstnanců firmy. "Pro účinnou ochranu všech škodováků je to ale bohužel ještě stále málo," napsali zástupci společnosti i odborů. Apelují tedy na zaměstnance, aby zašli například do očkovacího centra Škody Auto.

"Kdo se nyní zachová zodpovědně a nechá se očkovat, může zachránit životy," uvedla firma. Zaměstnanci automobilky se navíc můžou nechat očkovat také proti chřipce.  

Také Dopravní podnik města Brna odměňuje svoje zaměstnance za to, že se nechají dobrovolně naočkovat proti koronaviru. Lidé dostanou odpočinkový den a navíc dva tisíce korun ve formě poukázky. Odměnu dostanou všichni, kteří už očkování dobrovolně podstoupili a ti, kteří ho stihnou do konce tohoto roku. Aktuálně je naočkovaných necelých 1800 z 2600 zaměstnanců brněnského dopravního podniku.

Více o odměňováni v brněnském dopravním podniku, se podívejte v reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz