Zajímavosti

Svatby: Pád z koně Romanou otřásl. Popsala všechny detaily

Sedmý díl romantického sociálního experimentu Svatba na první pohled odhalil, jak na tom jsou doopravdy některé z párů, které se pokoušejí najít lásku na celý život s pomocí vědy. Ale řešila se také nepříjemná příhoda, která se během natáčení stala Romaně. Spadla z koně a o tom, jak to prožívala, se svěřila na Nova Plus.

Romana má sice ráda zvířata, v posledních dílech ale diváci mohli sledovat, jak jí jedna jízda na koni zavařila. Jarda ji vzal na romantický výlet na farmu, kde si mohla zajezdit na koni, bohužel to ale nedopadlo úplně podle jejích představ.

Ve videu zde se Romana o děsivém zážitku rozpovídala. "Spadla jsem a měla jsem asi 20 sekund nohu ve třmenu, tak mě potáhl třeba půl metru a jak jsem si tu nohu vyhákla a kůň se otáčel, tak mě kopnul do zad mezi lopatky," popsala Romana.

Související obsah

Pak zůstala šokovaná Romana klečet na čtyřech a nemohla vstát. "Byl to šok. Pak mi pomohli se zvednout a měla jsem polámané nehty do krve a celá jsem se třásla. Šli jsme na jídlo, ale mě začalo strašně bolet břicho, nemohla jsem se narovnat, tak jsme jeli do nemocnice," vysvětlila účastnice pořadu Svatba na první pohled.

V nemocnici udělali různá vyšetření a nechali si ji na pozorování. "Když někdo spadne z koně, tak se něco může rozjet i po dni nebo dvou. Bylo to náročné, protože jsem byla v cizí nemocnici s cizími lidmi a byla jsem tam sama. Volala jsem si s mamkou, Jarda měl vybitý telefon. Pak mě ale přijel i navštívit," uzavřela Romana.

Všechny díly pořadu Svatba na první pohled můžete najít na portálu Voyo. A na Nova Plus jsou všechna bonusová videa s účastníky!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz