Zajímavosti

Svatby: Pád z koně Romanou otřásl. Popsala všechny detaily

Sedmý díl romantického sociálního experimentu Svatba na první pohled odhalil, jak na tom jsou doopravdy některé z párů, které se pokoušejí najít lásku na celý život s pomocí vědy. Ale řešila se také nepříjemná příhoda, která se během natáčení stala Romaně. Spadla z koně a o tom, jak to prožívala, se svěřila na Nova Plus.

Romana má sice ráda zvířata, v posledních dílech ale diváci mohli sledovat, jak jí jedna jízda na koni zavařila. Jarda ji vzal na romantický výlet na farmu, kde si mohla zajezdit na koni, bohužel to ale nedopadlo úplně podle jejích představ.

Ve videu zde se Romana o děsivém zážitku rozpovídala. "Spadla jsem a měla jsem asi 20 sekund nohu ve třmenu, tak mě potáhl třeba půl metru a jak jsem si tu nohu vyhákla a kůň se otáčel, tak mě kopnul do zad mezi lopatky," popsala Romana.

Související obsah

Pak zůstala šokovaná Romana klečet na čtyřech a nemohla vstát. "Byl to šok. Pak mi pomohli se zvednout a měla jsem polámané nehty do krve a celá jsem se třásla. Šli jsme na jídlo, ale mě začalo strašně bolet břicho, nemohla jsem se narovnat, tak jsme jeli do nemocnice," vysvětlila účastnice pořadu Svatba na první pohled.

V nemocnici udělali různá vyšetření a nechali si ji na pozorování. "Když někdo spadne z koně, tak se něco může rozjet i po dni nebo dvou. Bylo to náročné, protože jsem byla v cizí nemocnici s cizími lidmi a byla jsem tam sama. Volala jsem si s mamkou, Jarda měl vybitý telefon. Pak mě ale přijel i navštívit," uzavřela Romana.

Všechny díly pořadu Svatba na první pohled můžete najít na portálu Voyo. A na Nova Plus jsou všechna bonusová videa s účastníky!

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz