Domácí

Náklaďák jim prorazil stěnu do domu. V kabině nikdo neseděl

Náklaďák jim prorazil stěnu do domu. V kabině nikdo neseděl
Zdroj: HZS Libereckého kraje

Nevyžádaný "vchod" do domu mají nově majitelé nemovitosti na Českolipsku. Ve středu jim totiž do příbytku nacouval náklaďák a prorazil stěnu budovy. Nehoda zaměstnala čtyři hasičské jednotky.

Zřejmě chvilka nepozornosti stála za nehodou v obci Okrouhlá v Libereckém kraji. Řidič náklaďáku podle policie pravděpodobně zapomněl zajistit auto proti samovolnému rozjetí. To se pak ve středu krátce před druhou odpoledne rozjelo a prorazilo stěnu rodinného domu.

Na místo vyrazily čtyři jednotky dobrovolných i profesionálních hasičů, které čekala náročná práce. Několik hodin trvalo, než se podařilo dostat náklaďák z domu ven.

Související obsah

"Po téměř pěti hodinách hasiči vyprostili nákladní automobil ze stěny rodinného domu. Bylo třeba zvětšit otvor, který kamion do zdi vytvořil, tak, aby mohl vyjet. Nyní hasiči provádějí zabezpečení objektu a odstraňují kusy omítky, které hrozí pádem," uvedli hasiči ve středu o půl deváté večer.

Náklaďák naštěstí narazil do neobývané části domu, vše se obešlo bez zranění. Policie otestovala řidiče na alkohol, test byl negativní.

Podívejte se na fotky z místa nehody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz