Domácí

Hromadná nehoda na D1 u Brna. Řidiči stáli v kolonách desítky minut

Hromadná nehoda na D1 u Brna. Řidiči stáli v kolonách desítky minut
Zdroj: Profimedia

Na dálnici D1 havarovalo v neděli odpoledne šest aut. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři. Zraněné jsou tři děti a jeden dospělý. Řidiči stáli v kolonách desítky minut.

Hromadná nehoda zablokovala v neděli odpoledne dálnici D1 na Vyškovsku ve směru na Brno. Havarovalo tam šest aut. Vzápětí se vytvořila zhruba sedmikilometrová kolona vozidel. Při srážce se zranili čtyři lidé.  

"Tři děti jsou lehce zraněné, do nemocnice byly převezeny ale spíše preventivně," uvedla mluvčí zdravotnické záchranné služby Michaela Bothová. "Jeden dospělý má lehká povrchová zranění," doplnila.

Související obsah

Dálnice byla průjezdná jedním pruhem. "Kolona stojících vozidel se pomalu rozjíždí, dosahuje ale až po 216. kilometr," informoval pozdě odpoledne mluvčí policie Jihomoravského kraje Petr Vala. "Okolní komunikace jsou zcela zahlceny, počítejte se zdržením," doplnil. V současné chvíli by měl být provoz bez komplikací.

Na dálnici D1 navíc hasiči po třetí hodině odpoledne uhasili v oblasti Chodova osobní auto. "Zásah blokoval dopravu ve směru do Prahy," sdělili pražští hasiči na twitteru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz