Zajímavosti

Cože, to je Maroš Kramár?! Hvězdný herec výrazně změnil vizáž

Cože, to je Maroš Kramár?! Hvězdný herec výrazně změnil vizáž
Zdroj: Maroš Kramár |

Oblíbený slovenský herec Maroš Kramár se rozhodl pro velkou změnu svého vzhledu. K jeho novému účesu se vyjádřili i slavní herečtí kolegové. Jak se vám změny líbí, můžete hlasovat v anketě TN.cz.

"Ano! Konečně! Pryč s tím naondulovaným 'princem z NDR'," okomentovala výraznou změnu slovenského herce Maroše Kramára jeho kolegyně Eva Holubová. Vyjádřila se tak k fotce na sociálních sítích, kde se Kramár předvedl s novou úpravou porostu na hlavě.

Ty tam jsou totiž jeho jemně vlnité vlasy. Temeno a týl mu pokrývá jen nízký porost, který by se spíše než za účes dal s nadcházející zimou označit za nutné termoregulační minimum. "Tak jsem se včera trochu nudil. Co na to říkáte? Život je změna," poskytl náhled do svého rozhodovacího procesu o vzhledových změnách Kramár.

Nový vzhled Maroše Kramára:

Zdroj

Pryč jsou husté vlnité vlasy:

Zdroj: Profimedia

​Názory na jeho účes se různí. Velmi jednoduše a výstižně vlasovou úpravu komentovala zpěvačka Monika Absolonová. "Dobrý!" napsala a své vyjádření obohatila jen třemi emotikony představujícími potlesk. "Tobě sluší všechno, Marošku," reagovala herečka Markéta Hrubešová.

Související obsah

​"Dobrý, dědku," pogratuloval herec Lukáš Langmajer. "Frajer jako vždy," rozplývala se herečka Tereza Brodská, která své hodnocení neopomněla zdůraznit srdíčkem.

Naopak třeba uživatelka dahliowl byla z novot poněkud posmutnělá. "Tak to je strašné, už to není Maroš, ach jo," uvedla. Většina reakcí ale byla pochvalných, nebo spíše i překvapených.

A co na nový vzhled Maroše Kramára říkáte vy? Hlasujte v naší anketě!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz