Domácí

Český slavík 21: Konec hlasování se blíží! Pro koho hlasovali favorité?

Co říkají oblíbení zpěváci na postup mezi 21 nejlepších? Někteří nedoufají jen ve vítězství, ale také v pořádně divoký večer, který si po čtyřleté pauze bez Slavíka mají v plánu užít. Pro koho největší favorité hlasovali? Do páteční půlnoci můžete ještě hlasovat i vy!

Znovuobnovená anketa Český slavík 21 se blíží a napětí stoupá. Stejně jako natěšenost diváků i umělců na samotný večer. "Těším se, protože Slavík je od mého dětství něco opravdu noblesního pro muzikanty, je to už taková národní tradice," říká zpěvačka Marta Jandová.

21 adeptů na vítězství je známo už několik dní. Vítěze se ale dozvíte až za dva týdny. Galavečer bude 19. listopadu vysílat televize Nova. A jací jsou vlastně favorité favoritů? "Mně se třeba hrozně líbí hlas Lenny, ta je takový fenomén," myslí si Jandová. "Vždycky se mi líbil hlas Debbie a z kluků bych to přála Markovi Ztracenému nebo také Matějovi Ruppertovi," doplnila.

Související obsah

​"Já bych vítězství přál Závišovi. A zpěvačky třeba Anička Slováčková, Káťa Tichá nebo Terka Balonová. Ať to vyhraje kdokoliv, určitě si to zaslouží," říká písničkář Pokáč.

S kartami ještě v pátek můžete zamíchat i vy. Ještě stále můžete hlasovat až pro pět svých favoritů v každé kategorii. "Pro Martinu Pártlovou jsem hlasovala, miluju její úžasný hlas, pro Lucku Bílou a pak jsem hlasovala pro sebe," svěřila se zpěvačka Olga Lounová.

Související obsah

​"Já chci, aby to vyhrál někdo čerstvý, kdo má co říct. Nedávám nikomu svůj hlas, protože bych ho logicky dal sobě. Ať vyhraje ten nejlepší," řekl Mirai Navrátil.

Každý ví, že Slavíci rozhodně nejsou jen o hudbě. Řeší se róby, kdo s kým dorazil nebo i co kdo provedl na afterparty. "Moc takových událostí nebylo kvůli tomu všemu, tak jsem i rád, že někam vypadnu do společnosti a určitě si to užiju," říká Petr Lexa z kapely Slza. "Já doufám, že tam půjdeme jako kapela, protože jenom tak si to patřičně užijeme. Vzpomínky na poslední Slavíky jsou divoké," přiznal Mirai. 

Rebecca Diatilová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz