Domácí

TV Nova odvysílá exkluzivní rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem

První rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem od hospitalizace před kamerami odvysílá ve středu ve 20 hodin televize Nova. Hlavu státu vyzpovídá moderátor Rey Koranteng. Zeptá se na všechno, o čem se v souvislosti s pobytem v nemocnici dosud především spekulovalo.

Oslavy 17. listopadu vyvrcholí v televizi Nova rozhovorem s prezidentem Milošem Zemanem. Ten po měsíci v pražské Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) vůbec poprvé promluví před kamerami. 

Moderátor Rey Koranteng s prezidentem přímo v jeho nemocničním pokoji probere nejen jeho aktuální zdravotní stav, ale také třeba to, jak nahlíží na jednání o sestavení nové vlády, zda se chystá vetovat či připomínkovat nějaká konkrétní jména na posty ministrů, či jak vnímá chování zástupců Kanceláře prezidenta republiky poté, co byl hospitalizován.

Související obsah

Rozhovor s hlavou státu potrvá přibližně 15 minut. Bude předtočen v průběhu středy za dodržení všech hygienických předpisů.

Sledujte interview ve středu od 20 hodin hned po Televizních novinách na TV Nova, TN LIVE a TN.cz nebo sociálních sítích Facebook a Twitter.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz