Krimi

Na poli na Chrudimsku postřelili myslivce, těžce zraněný skončil v nemocnici

Na poli u obce Lipce na Chrudimsku ve středu před polednem postřelili při honu myslivce. Muž je středně těžce zraněný, podle informací TV Nova má prostřelenou nohu. Záchranáři ho převezli do nemocnice.

Hon probíhal v místech, kde zároveň zemědělci dvěma kombajny sklízeli kukuřici. To podle informací TV Nova vytvořilo nepřehlednou situaci.

"Dopolední hon u obce Lipec na Pardubicku skončil postřelením myslivce. Muž je aktuálně v péči lékařů a bude převezen do nemocnice," informovala policejní mluvčí Dita Holečková.

Postřeleného muže převezli záchranáři do nemocnice. "Můžu potvrdit, že jsme ošetřili jednu osobu. Okolnosti nehody nebudeme komentovat. Osobu se středně těžkým zraněním jsme převezli do nemocnice v Litomyšli," řekl TN.cz mluvčí záchranky Aleš Malý.

Související obsah

První pomoc poskytli zraněnému myslivci hasiči. "Na místo vyjely i 2 jednotky hasičů. Hasiči poskytli zraněnému ošetření ještě před příjezdem zdravotníků," uvedli pardubičtí hasiči na twitteru.

"Policisté na místě zajistili zbraň a příčiny a okolnosti události jsou předmětem dalšího prověřování. V tuto chvíli nemáme další informace ke zveřejnění," uzavřela Holečková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz