Zajímavosti

Přemek Forejt o vztahu s Burešovou. Promluvil o společné budoucnosti

Uznávaný šéfkuchař, porotce MasterChef Česko a nyní už i úspěšný zpěvák Přemek Forejt vydal další píseň, která má slušně našlápnuto na velký hit. Že by vyměnil vařečku za mikrofon už nastálo? A jak to má ve vztahu se zpěvačkou a herečkou Evou Burešovou?

Související obsah

Svým talentem poprvé mladý šéfkuchař a porotce MasterChef Česko Přemek Forejt překvapil v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si bravurně střihnul píseň od Justina Timberlaka. "Nikdy jsem to nebral tak, že bych do budoucna zpíval. Zpívám si neustále v autě, v koupelně, taková klasika," říká skromně Forejt.

Po písničce Stella, kterou věnoval své dceři, a současné skladbě Please můžou přijít i další. "Myslím, že není důvod zůstávat u jedné až dvou písní," prozradil. Na milovanou gastronomii ale nedá dopustit. Zpěv tak zůstane jen koníčkem. Tedy alespoň prozatím. "Já asi nikdy nechci opustit vařečku," řekl Forejt.

Související obsah

​Vedle vaření stíhá i natáčení pořadů. K MasterChefovi mu letos přibyl úspěšný Souboj na talíři. Ani tam nechyběla oblíbená trojka kuchařů. V příštím díle se v Souboji na talíři objeví i Přemkova partnerka Eva Burešová. "Já jsem si připadal jako páv. Ve chvíli, kdy jsem ji tam měl, jsem se cítil velice dobře, tak jsem se pávil," říká Forejt pyšně.

"Hrozně hezky mě podporovala, celý díl byl krásný. Tím, že jsme tam měli rodiny a že jsme vařili pro ně. Bylo to takové poděkování pro ně za to, že to s námi vydrželi, protože to léto opravdu bylo náročné," doplnil kuchař. 

Společné televizní natáčení už má hvězdný pár za sebou, tak už chybí jen duet. "Já myslím, že by to bylo hezké," řekl o společném duetu Forejt. Třeba na něm zapracují během vánočních svátků.

Ostatně nejhezčí období roku budou tyto hrdličky trávit pospolu i se svými potomky z předchozích vztahů. "Děti si rozumí velice dobře. My jsme už loňské Vánoce trávili spolu a bylo to krásné. Takže já doufám, že to bude letos stejně," uzavřel Forejt.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz