Zajímavosti

Otázky na tělo! Celebrity prozradily, kolik měly sexuálních partnerů

Pořad Život ve hvězdách si pro vás připravil už čtvrtou řadu oblíbené rubriky Slavní a sex! K ostříleným matadorům se přidaly nové tváře, které z obrazovek TV Nova moc dobře znáte.

Do rubriky Slavní a sex se vrátil například zpěvák Jan Bendig. Ale přibyly i nové tváře, které diváci znají například z Love Islandu, a to účastnice Mishala a také moderátorské duo z Love Island Extra Alexandra Gachulincová a zpěvák Vojta Drahokoupil. "To bude Love Island v praxi," predikoval Drahokoupil.

Svou troškou do mlýna přispěl i módní návrhář Osmany Laffita. Tento pořad si také hodně oblíbil bývalý fotbalista Petr Švancara. Po první otázce na tělo, a to kolik měli sexuálních partnerů, většině účastníků začal tuhnout úsměv na rtech.

Stejnou otázku dostala nedávno zpěvačka Adele při svém prvním instagramovém vysílání a celý svět potom řešil, jestli je vůbec vhodné se na toto ptát. Pořad Život ve hvězdách, jehož celý záznam najdete na Voyo, s tím rozhodně problém nemá.

Související obsah

​"Že to bude až takhle drsné, to jsem nečekala. Budu upřímná, asi bych se vešla do dvaceti," prozradila Mishala počet svých sexuálních partnerů. "Do těch šedesáti se vejdu," přiznal Drahokoupil. Na tuto otázku odmítl odpovědět třeba Bendig. Zato Petr Švancara se odpovědi nebojí. "Můžu jenom tipovat, třeba padesát," řekl. S podobnou odpovědí se svěřil i Laffita.

Účastníci experimentu Svatba na první pohled Romana a Jarda se nezdají. "Já si myslím, že bych to spočítala na prstech obou rukou," řekla Romana. Její Jarda tvrdí, že to spočítá jen na prstech jedné ruky. Nicméně jeho vyvolená mu to nevěří. "To lžeš," směje se. 

Související obsah

​Druhá otázka byla také na tělo, doslova. Jsou obě mužská varlata ve stejné výšce? Správná odpověď je, že ne. Matka příroda to opět velmi chytře vymyslela, aby do sebe varlata nenarážela, jedno zkrátka visí níž a druhé výš. Dokonce existuje i pravidlo, pravák má níž levé, levák zase naopak.

Jestli to věděli hosté v rubrice, se můžete podívat ve videu výše. Stejně tak se zjistíte, jestli celebrity rozpoznaly po hmatu sexuální pomůcky. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz