Zajímavosti

Nádory, amputace, jizvy. Farna zveřejnila příběhy, ze kterých mrazí

Se zpěvačkou Ewou Farnou bylo v pátek na předávání cen Český slavík 21 několik žen, které si s ní i zatančily na píseň Tělo. Ty ale nebyly vybrány náhodně. Farna zveřejnila srdceryvný příběh každé z nich.

Ewa Farna, která si odnesla zlatého slavíka v kategorii Zpěvačka, na pátečním předávání cen vystoupila s písničkou Tělo. Při té s ní na pódiu bylo několik žen ve světlém oblečení. "Tohle jsou moje holky. Každá z nich má jiný příběh svého těla, každá si prošla svým a každá z nich je naprosto krásná, stejně jako každá z vás," tak je přivítala Farna na pódiu.

Farna chtěla poukázat na to, že i přes těžké životní chvíle je možné mít své tělo rád. "Lusiet L. se život zastavil ve 27 letech, když zjistila, že má nádor ve střevech a metastázi na játrech. Teď má dvě krásné jizvy na břiše a užívá si života jako nikdy," přibližuje zpěvačka příběh žen na svém instagramu.

Související obsah

​​"Zuzana F. objevila, že jí na lícní kosti roste agresivní sarkom. Následovala chemoterapie a amputace levé horní čelisti a horního patra. Teď doufá, že se rakoviny zbavila a že brzo bude moct znovu normálně mluvit," popisuje Farna příběh, ze kterého až mrazí.

Kristýně V. se život změnil, když na ni v práci spadl gril, který měl 400 stupňů. "Teď je smířená s jizvami a předává pozitivní energii všem ve svém okolí. Svého života si váží," doplňuje zlatá slavice.

Související obsah

​Zuzana S. se narodila bez levé ruky. Podle Farne je vděčná, že může dělat všechno, co ji baví, přestože to vypadá trochu jinak. "Kateřina K. je maminka dvou kluků a pacientka s roztroušenou sklerózou. Těhotenství na ní zanechalo velké změny, snaží se s projektem 'Tělo s příběhem' podpořit ostatní ženy, které trápí jakékoli změny na těle," píše Farna.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

​Další z žen Tereza P. musela podstoupit v deseti letech amputaci nohy a podle Farne si život užívá i tak. Natálie D. si prošla dlouhou cestou od diet až po poruchy příjmu potravy. Momentálně se živí jako plus size modelka. "Zjistila, že se sama sobě líbí taková, jaká je," doplňuje zpěvačka.

Související obsah

Agáta U. před pěti lety začala vyčesávat chuchvalce vlasů až o veškeré přišla. "Následovalo obočí, řasy a zbytek ochlupení. V holé hlavě si našla zalíbení, v parukách koníček. Momentálně se snaží podporovat holky i kluky s alopecií k žití života, jaký znali před tím, než o vlasy přišli," ukončuje Farna.

"Část písně Tělo 'co všechno moje tělo, co už vydrželo' díky vám dostává nový rozměr," děkuje ženám, které ji večer doprovodily na předávání cen Český slavík 21, Ewa. Ona sama dříve zápasila s váhou a musela se vyrovnávat s necitlivými komentáři. Její progres znázorňuje právě píseň Tělo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz