Zajímavosti

Martin a Laura z Love Islandu prozradili, co udělají s výhrou

Martin Kulhánek a Laura Chrebetová jsou vítězové populární reality show Love Island. V reportáži Života ve hvězdách prozradili, jak nyní žijí a k čemu použijí výhru.

Martinovi s Laurou poslali diváci nejvíc hlasů, a tak vyhráli 14. listopadu Love Island. "Od té doby, co jsme se vrátili, jsme se nestihli ani zabydlet. Bydlíme v autě a žijeme takovým kočovným životem. Ale zatím jsme strávili jen jednu noc bez toho druhého," popisuje Laura jejich návrat z Kanárských ostrovů.

Vypadá to tedy, že i přes komplikace s bydlením se tahle dvojice má opravdu ráda. "Jako první jsme společně navštívili naše rodiny. Všichni byli spokojení a doufají, že už budeme mít děti a bude svatba. Celkem to prožívají," myslí si Laura.

Související obsah

Nejsou spolu sice dlouho, ale už nyní řeší otázku svatby a dětí. "Jsme otevření a nebráníme se tomu. Ale jsme teprve na začátku a nechceme to uspěchat. Necháváme tomu prostor a jsme toho názoru, že když to přijde, tak to přijde," popsal Martin.​

Vítěz soutěže mohl vyhrát dva miliony. Rozhodnutí buď se rozdělit se svým partnerem, nebo si sumu nechat, padlo na Martina. "Tam jsem neměl o čem přemýšlet. Ale v tu chvíli, když jsem byl v šoku z výhry, tak se mi klepaly ruce a měl jsem v hlavě miliardu myšlenek," popsal Martin okamžik, kdy se dozvěděl o výhře.

​Samozřejmě si vybral, že si peníze s Laurou rozdělí mezi sebe. "Byl jsem rád, byli jsme šťastní, ale ten večer to byly takové nervy a napětí, že jsem si to nestihl ani pořádně uvědomit," doplnil.

Martin s Laurou si jako první rande slíbili turistiku. Na to ale zatím vůbec neměli čas. Síla jejich vztahu je v důvěře a v totožných názorech. I proto se jednohlasně rozhodli výhru investovat do společného bydlení.

Související obsah

​Postupně si také zvykají na zvyšující popularitu. "Je to něco nového, my jsme opravdu úplně obyčejní lidi a teď najednou jsme přiletěli a lidi nás zastavují a fotí se s námi, takže my občas pořád nechápeme, co po nás chtějí. Ale zatím je to příjemné," řekl spokojený pár.

O Martina i Lauru ale mají zájem po zhlédnutí show i ostatní. "Dostali jsme pár zpráv, ve kterých se nás lidé snažili sbalit. Ale my jsme s tímto počítali a myslím, že se tomu dokážeme úspěšně ubránit," uzavřela Laura.

Všechny reportáže ze Života ve hvězdách najdete na portálu Voyo.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz