Zajímavosti

Vítězka MasterChefa Besky promluvila o snech i vztazích

Na finále soutěže MasterChef Česko Besky jen tak nezapomene. Obrátil se jí totiž život vzhůru nohama. Vítězka Besky je teď v jednom kole a kromě nově nabyté slávy si užívá například i stáž u Radka Kašpárka.

Vítězkou letošní řady MasterChef Česko se stala šestadvacetiletá Veronika, které nikdo neřekne jinak než Besky. "Ta směs pocitů je neidentifikovatelná. Lidi budou něco čekat ode mě, abych potvrdila ten svůj titul," říká vítězka.

A právě proto po získání titulu nezahálí ani minutu a stále se snaží zlepšovat a pracovat na sobě. A tak vyrazila za zkušenostmi k tomu nejpovolanějšímu, jejímu mentorovi Radku Kašpárkovi.

Když si před pár měsíci na castingu do soutěže vybrala za svého mentora právě Radka Kašpárka, ani ve snu by ji nenapadlo, že by někdy v budoucnu mohla zamířit na stáž právě do jeho michelinské restaurace Field.

Související obsah

​"Když jsem vyplnila vstupní dotazník, ve kterém bylo, kde byste chtěli stážovat, tak jsem se smála, že ve Fieldu. Po roce tu stojím a nevím, jestli to je sen, nebo realita. Je to neuvěřitelný pocit a čest, začátek stáže tady pro mě znamená hodně," říká vítězka.

Zato Radek měl hned jasno v tom, co se v Besky skrývá. Odhalil to, jakmile přišla do kuchyně MasterChef. Titul MasterChef Česko otvírá kuchařům neuvěřitelné možnosti, a tak už i Besky ví, že tyto příležitosti rozhodně chytne za pačesy a kariéru account managerky na nějakou dobu (nebo možná navždy) pověsí na hřebík.

Související obsah

​"Já mám víc snů. Největší z nich je vlastní kuchařská show. Ale je potřeba snít, už jsem se přesvědčila, že sny se plní. Jeden z těch reálnějších je vydat kuchařku v květnu 2022. Dalším jejím snem je mít vlastní kurzy vaření a pečení," říká.

Nejen o vaření ale teď bude nějakou dobu její život. Přece jen se z ní během pár měsíců stala televizní hvězda. Může jí soutěž přinést i nějakou lásku? "Jsme v MasterChef a ne v Love Island, takže nikoho nehledám. Hledám recepty," řekla sympatická kuchařka na závěr.

Lucie Králová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

"Dle dosavadních zjištění je ‘téměř jisté‘, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější," prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě varianty omikron před těžkou formou onemocnění.

Píše se na Deník.cz