Krimi

Při práci mimo věznici utekl odsouzenec. Policie po něm pátrá

Při práci mimo věznici utekl odsouzenec. Policie po něm pátrá
Zdroj: Policie ČR

Mladoboleslavští policisté pátrají po 31letém Janu Kučerovi. Ten utekl z nestřeženého pracoviště v Benátkách nad Jizerou. Muž si odpykává trest ve věznici Jiřice.

Hledaný muž ve středu utekl z nestřeženého pracoviště ve firmě v Benátkách nad Jizerou. "V současné době je ve výkonu trestu ve věznici Jiřice za majetkovou trestnou činnost," uvedli policisté.

Muž je přibližně 180 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, krátké hnědé vlasy vystříhané po stranách a krátce střižené vousy. V době útěku měl na sobě pracovní oblečení, tedy i montérkovou blůzu s logem.

Související obsah

Přestože kriminalisté po dotyčném pátrají, dosud se ho nepodařilo najít. Proto žádají o pomoc širokou veřejnost.  "Žádáme všechny, kteří by měli jakékoliv informace či poznatky o pohybu nebo pobytu muže, aby je policistům sdělili na lince 158 nebo v pracovní dny v době od 7:30 do 15:30 na telefonním čísle 974 877 330 nebo 974 877 358," vyzývají kriminalisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz