Domácí

Hvězda seriálů TV Nova na kyslíku! Nebyl jsem očkovaný, přiznal

Herec oblíbených seriálů televize Nova Miroslav Etzler (56) skončil v nemocnici s covidem a zápalem plic. Vzkázal, že nebyl očkovaný a že to byla chyba.

Na sociálních sítích se Miroslav Etzler neprezentoval přibližně týden, nyní vysvětlil důvod. "Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím," napsal po několika dnech herec na svůj instagram. 

Hvězda seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Pojišťovna štěstí leží v tuto chvíli na covidovém oddělení v českolipské nemocnici. "A ano, nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka," je vděčný Etzler.

Související obsah

​Na závěr přiznal, že se měl očkovat. "Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to," napsal na závěr s několika vykřičníky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený mireketzler (@mireketzler)

Fanoušci, kteří ho znají třeba z filmu Jak se krotí krokodýli, mu na sociálních sítích přejí brzké uzdravení. Mezi nimi je například i herečka Mahulena Bočanová, která vzkazuje: "Mnoho sil, Míro." 

Ze slavných osobností covid prodělaly například zpěvačky Hana Zagorová, Lucie Bílá nebo Marie Rottrová, která kvůli nemoci musela zrušit oslavu osmdesátin. Na jednotce IKEM skončil nedávno i herec Jiří Lábus, covid zkomplikoval těhotenství i zpěvačce Michaele Noskové a doma se léčila nedávno i spisovatelka Halina Pawlowská.

​Miroslav Etzler ve Snídani s Novou mluvil o své roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz